Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után kialakulha...

Császármetszés után kialakulhat vizelet vagy székletvisszatartási probléma?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom hogy császár után lehet e ilyen próbléma , de szerintem nem. Nagyobb az esélye ha rendesen szűlsz mivel a nagy nyomás miatt jobban megvannak terhelve a szervek. Nekem sajnos szűlés után széklettartási gond merűlt fel. De ha ezektől félsz már most kezd el az intim tornát ,azt csak ajánlani tudom.Talán ha már én is szűlés elött elkezdem lehet nem lett volna ilyen nagy a gond.
2009. ápr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még amit hozzátennék egy fiatal életerős 28 éves nő vagyok.
2009. ápr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

de ugye nem komoly a gondd?mármint eü betét, vagy pelenka nem kell ugye?


jajj nagyon sajnálom hogy így alakult:((

2009. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az aggódást! 8 éve szültem császárral, most 25 hetes terhes vagyok. Hála Istennek nincs nagy gond, nincs szükség pelenkára. (Bár van olyan ismerősöm, akinél ilyen komoly volt a probléma, de nem bizonyított, hogy a császártól van.) Nálam csak egyszerűen anniban mutatkozik meg, ha mennem kell, akkor azonnal! Így nehezen indulok el vásárolni, vagy olyan helyre, ahol nincs a közelben mosdó:(
2009. ápr. 22. 08:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Mostmár inkább csak azt mondom komoly volt a gond .Orvoshoz szégyeltem menni . Ezért kezdtem el az intim tornát mert olvastam a neten hogy jó rá. Ahogy elkezdtem fokozatosan tovább tudtam visszatartani a dolgot. Mára már szerencsére nagyon -nagyon sokat javult a helyzet. 5 HÓNAPJA SZŰLTEM. Az első 3 hónapban is jobb volt már csak a házból ki se mertem mozdulni. És lelkileg is ki voltam készűlve. Attól féltem nem lesz jobb . Szerencsére nem igy lett. Amúgy köszönöm az érdeklödést.
2009. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szeretném megkérdezni,hogy nem rosszabbodott szülés óta a a helyzet? Sajnos én is ilyen gonddal küzdök és úgy néz ki újra terhes vagyok. Nagyon félek ,hogy mit csináljak,szeretném de így nem igazán merem bevállalni.

Nehogy rosszabbodjon a helyzet. Gratulálok a babához!

2010. jan. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a gratulációt, én is gratulálok a kis tesóhoz!

Másodjára rendesen szültem, a babó zúzott mindent:( A kórházban első éjszaka, 2x pisiltem be,:(, és itthon is előfordult néhányszor, ha nem mentem időben. Mára ,már ez is rendeződött, 6 hónapos a pici. A terhesség során fellépő gyakori székelési inger, "szaladás" megszűnt. Ennek oka lehetett az étkezés, kitapasztaltam néhány élelmiszert, ami ezt kiválthatja (pl.kivi, banán, zabpehely), valamint, nyomhatta a baba a belső szerveket.

Másik dolog, ha izgulok, pl. vizsga,akkor mindig mennem kellett, a terhesség során minden vizsgálatot végig aggódtam. Néhány szituban még ma is meg kell látogatnom a mellékhelységet(Tesco, orvosi rendelő), ez biztos pszichés dolog. Ilyenkor mosolygok magamon, de ha felkészült vagyok, nem érhet meglepetés!:)

Fel a fejjel! Jó egészséget és kellemes babavárást neked!

2010. febr. 5. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!