Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vizelet visszatartási probléma...

Vizelet visszatartási probléma meddig és milyen mértékben normális?

Figyelt kérdés
Sztem nekem már nem az ugyanis abszolut nem tudom visszatartani(fogni).Egy hete szültem 3 Edát kaptam és kétszer csapoltak ott a szülöszoban is tudtam pisilni meg utana sz osztályon is.arra gondolok h a csapolás miatt kitagult a húgyvezetékem vagy esetleg az Eda mellékhatása lenne de ezt kizártnak tartom egy hét utan.Volt vki hasonló helyzetben?orvos intimtornát javasolt ezzel csak az a baj h a gátammal baj nincs mert de tudom huzni de a pisit nem tudom szbályozni.kérlek segítsetek.köszönöm
2010. márc. 3. 21:16
 1/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én sajnos csak a gáttornát tudom javasolni. Nekem is voltak inkontinencia problémáim, bár jóval enyhébbek, mint neked, de aztán szépen elmúltak. Hiába érzed úgy, hogy a gátad rendben, még sok mindennek kell ott visszarendeződnie, és nem árt tornáztatni. Én is totál befeszítettem a gátamat, mégis alig értem el a wc-re. Adj magadnak egy kis időt a 6 hetes kontrollig, ha addig nem múlik el a probléma, talán a dokid tud valami okosabbat is javasolni. Jobbulást kívánok!
2010. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez az h én el sem érek.annyira kétségbe vagyok esve mi lesz ha nem javul.tornáztatom de semmi javulás eddig.remélem iagazd lesz.köszönöm a válaszod
2010. márc. 3. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Kegel-gyakorlatok. Pár hét múlva már érezni fogod a hatását, ha minden nap legalább 4x25 hüvelyösszehúzást csinálsz.
2010. márc. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen problémáim. Előfordult, hogy lementünk sétálni és rohannom kellett hazáig. A bejárati ajtóig jutottam, még jó hogy beraktam Tena Ladyt! :o) Ez szülés után kb 2-3 hónappal! történt. Aztán elmúlt. Szerintem még korai aggódnod.
2010. márc. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!