Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi ideig...

Szülés után mennyi ideig "normális" a vizelet visszatartási probléma? Vagy "normális" ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos már a terhesség utolsó idejében is gondokat okozott a dolog. Most közel két héttel szülés után még mindig komoly probléma. Meddig "normális" ez? Forduljak orvoshoz? Kihez? Nagyon kellemetlen....
2009. jún. 17. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a második hónap végéig volt, nem tudtam annyi vizeletet bent tartani mint előtte. Most már csak időnként van. Orvosnak jeleztem, kőkemény intimtornát javasolt.
2009. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt,de én császárral szültem,tehát nem nyomódott meg a szüléssel.
2009. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hónapokig volt:( A végére mondjuk enyhült és csak eröltetésre (hapcizás, köhögés)-nél jött egy csepp, de szerencsére már elmúlt:)
2009. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon kellemetlen, mert ha nem tudok rögtön elszaladni wc-re amikor kell, egyszerűen nem tudom benntartani...iszonyat kellemetlen szitu még otthon is...

Milyen intim torna?

2009. jún. 17. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!