Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdásnál volt olyan aki...

Vajúdásnál volt olyan aki mozgott?

Figyelt kérdés
A kórházba érve kb 5 perces fájásoknál tudtatok még mozogni? És utána mit csináltatok?Vagy annyira fájt hogy feküdtetek? Bocsi a buta kérdésért de kíváncsi vagyok mert én nagyon nem bírom a hasfájást. 36 hkm
2011. szept. 11. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
tudtam mozogni, csak kitoláskor feküdtem fel a szülőágyra
2011. szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még simán sétáltam, labdán ültem, sőt zuhanyozni is elmentem majd vissza.. Kb 2 perceseknél voltam úgy, hogy nem tudok már mozogni. De persze ez helyzettől és egyéntől függ.
2011. szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez nem hasfajas lesz :D , ugyhogy ki fogod birni.

En negykezlabb alltam az agyon es a parom a derekam dorzsolte kozben, vagy terdeltem az agy mellett. Persze amig birtam, addig setalgattam, mert ugy nem fajt annyira.

2011. szept. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fájt a hasam.


Egyébként mivel már bent feküdtem túlhordással, éjszaka indult meg, én kiugráltam az ágyból, aztán visszafeküdtem újra aludni.


5 percesekkel még simán alukáltam a szünetekben.

3 percesekkel már gázosabb volt, de addigra már úgyis a szülőszobán leszel, elküldenek még egyszer pisilni, az orvos állandóan kér valamit, vagy feküdj fel és megvizsgál, akkor már nehéz a mozgás, de muszáj, úgy jobban is tágulsz .


Amikor beérsz, még egy csomó mindent el kell intézni, papírokat, ha kell beöntés, vagy borotválás, NST-t s csinálnak, nyugi, nem hagynak békén, és telik az idő :)

2011. szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 2x szültem,az elsőnél nem mozogtam,mert EDA-t kértem,azzal feküdni kellett...a 2. babánál is erre készültem,ám mivel bírtam a dolgokat,nem kértem.Az 5 percesekkel én még a bordásfalon lógtam,zenére vonaglottam (a labdán ülve hülyeségből).Aztán a 2 perceseknél már csak a labdán ültem,és körkörös mozdulatokkal,pihegve próbáltam túlélni 1-1 fájást.Különben mindkét alkalommal gyorsan megvolt a baba,az elsőnél 4,a 2.-nál 3 óra alatt.
2011. szept. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 percesek nem is voltak,csak 1.Eleinte előredőlve,a csípőmet ringatva viseltem,aztán a kórházban,csak feküdhettem,és ha jött a fájás,mozdulatlanul,ahogy megmozdultam,sokkal rosszabb volt.Minden fájásnál lehunytam a szemem,lassú,mély levegők,és csak a fájásra koncentráltam,azt képzeltem h nem fáj-nem fáj-mindjárt elmúlik-mindjárt vége....
2011. szept. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én elég sokáig tudtam volna mozogni, és bár baromira fájt, ha sétáltam nekem jobb volt! Úgyhogy én ajánlom, hogy mozogj, sétálj ameddig tudsz.

Erős kétpercesekkel már én is csak feküdtem, de az szar is volt.

2011. szept. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én nem is tudtam volna feküdni, igaz nem is járkáltam sokat de inkább az ágy szélére hajolva kínlódtam meg labdán ülve az jó volt. Már a szülőágynál is föl le mászkáltam az ágyról amíg engedték inkább a szülőszéken voltam, meg mondták is hogy maradjak ott. Csak a kitolásnál feküdtem, de akkor is inkább félig ültem feküdni nagyon rossz volt.
2011. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor a vajúdás eleje annyira nem fáj? Milyen érzés volt? Menses görcshöz hasonlít? leírnátok nekem:)
2011. szept. 12. 10:52
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
felkucorogtam az ágyra, nem bírtam feküdni, úgy jobban fájt. Sétáltam is picit, de nem mertem sokat, mert ömlött belőlem a víz és nagyon kínosan érintett.
2011. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!