Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik szultek mar, tudnatok...

Akik szultek mar, tudnatok nekem segiteni, mi ez a fajdalom?

Figyelt kérdés

30 hetes kismama vagyok,a pocaklakom 31,5 hetesnek felel meg a meretei alapjan.junius 20-ra vagyok kiirva.

Tegnapelott nagyon elkezdett fajni valamim egeszen lent a mehem alatt.

Mintha valami csontot probalna vmi szetfesziteni.Ezzel parhuzamosan a medence csontom is faj es a labaim is,mintha valaki tobol akarna kitepni oket.

Nem tudok normalisan menni csak "kacsazva".

Tegnap este ezekhez mar parosult a derekfajas es enyhebb menziszeru gorcsok is.

A kisbabam ugyanugy mozgolodik mint eddig,remelem jol van.

Meg vagyok ijedve.Lehet h tagul a mehszajam?

Szeretnem elkerulni a koraszulest.

Szerintetek mi lehet ez?Segitsetek!

Elso babas vagyok,kulfoldon elek es a dokimat egyszeruen nem tudom elerni telefonon.

Elore is koszonom a valaszokat!


2009. ápr. 22. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha megerőltetted magad picit, akkor elképzelhető, hogy nyílik a méhszáj. Keményedik a hasad?

Amíg nem éred el az orvosod pihenj le, és csak WC-re kelj fel. Ha 3 napig nem veszi fel, 3 napig feküdj!

2009. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még csak készülődik a tested, de ha keményedik a pocid akkor tényleg pihenj, méghozzá úgy hogy a méhszájad magasabban legyen, mint a méhed. Szóval, ne félig ülő helyzetben, hanem inkább tegyél egy kispárnát a feneked alá és hanyatt feküdj. Persze csak, ha nem szédülsz így. És szedjél magnéziumot, meg egy- egy korty konyak sem árt. Ellazít testileg, lelkileg.
2009. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, igaz, most jöhet az a konyakos meggy!
2009. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Igen,kemenyedek rendesen.

Hu a konyakmeggyet azt szeretem....:)

2009. ápr. 22. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak a gerinctáji fájdalmat tudom magyarázni: tágul a csípőd, lassan mozognak a csontok. Nekem a mai napig fáj, pedig fél éve szültem és igen, a 30. hét után kezdődött:-(
2009. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kezdődtek kis fájásaim a 30. héttől, enyhe mensi szerűek, azok csak joslófájások voltak. Nekem a vajúdásnál a szeméremcsontom, és a hasam alja fájt. másoknak a dereka, ez eltérő lehet.
2009. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a szülésnél éreztem ezt, hogy szétreped a medencecsontom, és a derekam. Égető, csípő, nagyon fájdalmas érzés volt, tehát szerintem is pihenj!!Még véletlenül se cipelj semmit. Nehogy idő előtt beinduljon a szülés. Ha sikerül beszélni az orvossal, biztosan ő is azt mondaná, hogy szigorú phi!
2009. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Koszonom a valaszokat!

Igen,doki szerint is elkezdtem kinyilni.Sokat kell pihennem.Csak jovoheten tud megvizsgalni:(.

2009. ápr. 25. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!