Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy háláljam meg a barátnőmne...

Hogy háláljam meg a barátnőmnek, hogy azonnal ugrott, és bejött velem a szülésre?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy a férjem nem tudott jönni, ezért aznap este 10-kor őt kértem meg hirtelen Jöttek is egyből, másik városból autóztak (a párjával)! Igaz a babám gyors volt, a szülést20 perccel lekésték. De utána nagy segítség volt, hogy bejött hozzám az őrzőbe, lefotózták a babát, beszélt a családtagjaimmal. Másnap meg reggel 5-kor kelt.. Hogy háláljam meg?
2011. szept. 12. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp valami személyes ajándékkal, aminek tudod hogy borzasztóan örülne, magyarul ne egy bonbon legyen, hanem valami különleges. Vagy, amit kettőjüknek adhatsz, hiszen párja is ment:


www.feldobox.hu

Ezen az oldalon lehet bizonyos árkategóriájú kártyát venni, amit beválthatnak vacsira valahol, vagy léghajózásra, stb. Nézd meg, szerintem ez elég jó ilyen alkalomra!

Nekem ez lenne az első számú ötletem, és fordított esetben örülnék is neki. Mellé természetesen a gyerek fotója bekeretezve és a "Köszönöm hogy Anyukám mellett voltál a nagy napunkon!"

2011. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A vacsora utalványos dolog jutott egyedül eszembe, azt hiszem, ez lesz, ha nem érkezik olyan ötlet, ami még jobban tetszene- A fotós ötlet meg egyenesen szuper, ezt megcsináljuk!! Annyira nem jut eszembe magamtól semmi most....

Kösziiii :)

2011. szept. 12. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Sztem nem kell anyagias formában viszonoznod. Ezért barát egy barát. Persze nagyon szép tőle, de én a helyében nem örülnék, ha ezért vmi ajándékot kapnék, inkább kellemetlen lenne egy friss babás családtól, akinek ezer más dologra kell költenie a pénzt.

Keresztszülő van már? Vagy hívd meg egy ebédre a párjával.

2011. szept. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én sem azért írtam mert ilyen esetben elvárás hogy drága dolgot adjon az ember, de ezt az élménykártyát 5 ezer forintért is lehet adni, az igazán nem sok egy ilyen hatalmas dologért. És én sem várnám el a barátnő helyében, azonban ha én lennék a friss anyuka, akkor rosszul érezném magam, ha nem adhatnék valami különlegeset cserébe.


Esetleg egy gravírozott üvegű jó bor (ha szeretik, csak akkor!!) amin személyes az üzenet, pl. " Emlékül életem legcsodálatosabb napjára a legcsodálatosabb barátnak "


Ez is szerintem nagyon szép ajándék erre az alkalomra.

2011. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ők lettek a keresztszülők és szerintem ez sokkal jobb ajándék, mint bármi ami csak rövid ideig tart.Ez egy életre szóló közös kapocs.
2011. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:))) Igen, mindenképpen szeretném meghálálni valahogy!! Az itthoni vacsora főzés nem nagyon kivitelezhető, mert pici a lakás, így is ágyon eszünk tálcán + a nagyobbik 2 éves, időm sincs egyelőre normális vacsorát készíteni (most rendelünk egyelőre), meg hát még "lebonyolítani". Köszi a válaszokat, valamire majdcsak jutok, a hétvégén jönnek. De a fotó, az tuti!! :)
2011. szept. 12. 22:29
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, megkeresztelni nem fogjuk, majd csak ha ő akarja, amikor már tudja, hogy miről szól is ez. De ötlenek kiváló volt :)
2011. szept. 12. 22:30
 8/9 anonim ***** válasza:
én is a keresztszülőséget akartam ajánlani.
2011. szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nyaklanc, amin egy baba vagy angyalka van es arra belevesve a kisbabad neve! igy maradando emleke marad rola.
2011. szept. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!