Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1Császár után mire számithatok...

1Császár után mire számithatok császárra vagy sima szülésre?

Figyelt kérdés
3éves kisfiama császárral született.Most a doki azt mondta hogy nemtudja probálkozzunk e sima szüléssel.azt mondta lehet megvárjuk a fájásokat.Szerintetek mire számithatok?valoszinűbb a császár?még 3 hetem van nov.17re vagyok kiirva.
2011. okt. 25. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

fájások közben néznek majd uh-val,és persze folymatos szívmonitor. igen,készülj lelkiekben a császárra, ha a doki csak 1%-ban azt érzi,h veszélyes lehet a tolófájás a hegre,császározni fog.


semmiképp se mondj ellent, a gyerek az első és az h ne repedjen szét a heged

2011. okt. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

még 1: te mit szeretnél? mindenképp megpróbálni,vagy inkább programozott császár? gondold át és nyugodtan mond meg az orvosnak te mit akarsz.


nekem nagyon nehéz volt az 1. szülésem,2 nap vajúdás után,tolófájásoknál derült ki h a nyakán van a zsinór. azt hittem belehalok míg kiderült szerencsére nem esett baja. én e miatt rögtön megmondtam a dokinak h csakis császár a 2.

2011. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlottabb, jobb, és biztonságosabb lenne neked a császár. Engem is császároztak, és másodikra csakis ezt választanám...
2011. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Párom anyukája az első császárja után szült kétszer normál módon a 70-es években. Semmi baja nem lett. Sok nőt ismerek rajta kívül, akiknek összejött. Persze, kockáztatni nem szabad, de esélyt adni lehet. Az orvos és a szülésznő is azon lesz, h ne legyen probléma.
2011. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszem a császárt választanám most már azt tudom milyen de félek a szüléstől a fájásoktol meg milessz ha baja lessz.
2011. okt. 26. 00:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerbusz sorstárs! 2éve szültem császárral, és nov22-re várjuk a tesót. Én is variálok, mert tudom, hogy a hagyományos szülés az igazi, viszont annyi rém hírt olvastam, hallottam, hogy elgondolkodtam a programozott császáron. Neked is szokott szurkálni a heg, ahogy egyre nagyobb a pocak? Könnyű szülést kívánok:-)
2011. okt. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem is szokott szurkálni már egyre többször neked is könnyü szülést kivánok!
2011. okt. 26. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!