Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 hónapja szültem. A problémám...

5 hónapja szültem. A problémám az hogy mióta szültem , és rámjőn a székelési inger akkor azonnal mennem kell mert nem tudom sokáig visszatartani. Mit tehetnék ez ellen? Ez már nem fog elmúlni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én csak hallomásból tudom, hogy létezik ilyen. A védőnőm mondta hogy a nagy megterheléstől az izmok ott veszíthetnek a feszességükből. Úgy tudom a gátizomtornát kell megtanulni és sokat csinálni, azzal javítható.
2009. ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem akarlak elkeseríteni, a héten tettem fel hasonló kérdést én is. Én 8 éve szültem császárral, és most 25 hetes terhesen még fennáll a problémám. Nekem az egyik válaszoló intim tornát javasolt. Nagyon sok mindent kipróbáltam már, de lehet nálam már pszichikai dolog is ! Próbáld meg az intim tornát, szerintem még időben vagy!
2009. ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgyérted hogy nálad már ez 8 éve fennál? És nem is javult a helyzet? Nem félsz hogy szűlés után talán rosszabodhat a helyzet?
2009. ápr. 23. 16:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Úristen ebbe bele se merek gondolni,hogy nem fog javulni a helyzet.
2009. ápr. 23. 16:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja szerintem én ajánlottam neked az intim tornát. Csak most azért kérdeztem én is mert kiváncsi vagyok hogy ha volt valakinek ilyen el mult e? Mert igy nem tudom mi lesz velem fiatal létemre?
2009. ápr. 23. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvossal kellene beszélni, mert egyes bélproblémák is ilyen tünetet produkálnak. Pl. anyukámnak fekélyes vastagbél gyulladása van és ha nincs kezelve, pont ilyen tünete van. Általában nagy fizikai vagy érzelmi megterhelések után rosszabb szokott lenni. Amikor születtem, még szanatóriumba is kellett mennie miatta. Szóval egy kivizsgálást mindenképpen megér.
2009. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!