Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Nyíregyházi kórházról...

A Nyíregyházi kórházról érdekelne minden! Milyenek az orvosok, szülésznök, növérek? Ki milyen szobában volt szülés után? Tapsztalatok?

Figyelt kérdés
38hetes kismama
2009. ápr. 23. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, ha gondolod írj nekem privit:)szülinőt fogadtam kazai andit(orosz doki volt a dokim)nagyon jó volt mindkettő.Alapítványiban voltam, csecsemősök nagyn rendesek, segítőkészek, meg mindenki, én nagyon meg voltam elégedve mindenkivel.Alapítványi szupi volt tiszta, meg mindig volt velem vki, bárki bármikor bejöhetett, férjem ott is aludthatott...babát meg ha pihizn akartál visszatolhattad éjjelre.Én 37 hetesen szültem amúgy.
2009. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Én is Nyíregyházán szültem. Keresztyén István volt a dokim, és nagyon nagyon szerettem. Sajnos az idén nyugdíjba ment, de a mai napig is a magánrendelésére járok. Az egyik barátnőm Karászi Gyulánál szülte mindkét gyermekét, és nagyon jókat mondott róla is. Én babás szobában voltam, és legközelebb is oda szeretnék menni. Igaz, hogy nagyon fárasztó, és egy percet sem tudsz pihenni, de megéri, mert akkor szoptatod amikor csak akarod, és végig ott van melletted. Csak ajánlani tudom. Én a szülésznővel (csak az orvosom volt fogadott) is maximálisan meg voltam elégedve, és a nővérekkel sem volt semmi gond. Jó egészséget, és könnyű szülést kívánok!
2009. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly augusztusban szültem, nekem Dr. Pap Károlya a dokim, szülésznőm pedig Németh Erika volt. Végül császározni kellett, így a szülésznőnek nem volt sok dolga, de egy nagyon aranyos igazán kedves nő. A dokim is nagyon aranyos, kedves, megbízható. Csak ajánlani tudom mindkettőt. Én is alapíványi szobában voltam, mindenki nagyon kedves segítőkész volt, a baba ott volt velem, de estére beadtam, mert még akkor nem nagyon volt tejem, hogy etessék este ne essen a súly, hogy megessünk haza minnél hamarabb. A köldökápolástól kezdve mindent megmutattak, hogy kell csinálni. Szóval tényleg jó volt minden. Neked ki a dokid? Az a alapítványi szobát csak ajánlani tudom, nincs attól jobb, mint hogy vannak melletted azok akiket szeretsz és nem neked kell járkálni ki hozzájuk. És ami a lényeg minden percedet a babáddal töltheted.

Könnyű szülést kívánok Neked és Sok egészséget mindkettőtöknek.

8 hós kisfiú anyukája

2009. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a választ. Dokim nincs fogadott, és én is olyan szobába szertnék menni ahol velem van a baba. Mindenkinek jó egészséget!
2009. ápr. 24. 14:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly júliusban szültem (császároztak) nyíregyen. A dokim Orosz volt, de szabin volt, én meg túl vittem egy héttel. De átadott Benedek dokinak és maximálisan meg voltam vele is elégedve, akárcsak a fogadott szülésznőmmek Lázárné Katikával. Szerintem csak babás szobába menj!
2009. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ! babás szobába akarok menni.
2009. ápr. 26. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!