Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A győri szülészeten hogy...

A győri szülészeten hogy állnak az érzéstelenítéshez mostanában?

Figyelt kérdés

Egyszer más szültem ott 5 éve, de semmi jó tapasztalatom nincs erről. A dokim nem volt ügyeletes csak a végére jött be a vajúdás alatt ott kínlódtam mivel elment magzatvizem korán be kellett menni a kórházba. alig nézett rám valaki, és mikor kérdeztem, hogy van e valami lehetőség, azt kérdezték szülni jöttem vagy pihengetni akarok.

Eddig eszembe se jutott a dokimat megkérdezni, gondoltam ha elsőre megvoltam nélküle, menni fog most is. De pár napja vannak jóslóim, és most hogy egyre többet gondolok rá mennyire fájni fog félek hogy be fogok pánikolni.

Adnak valamit ha kérek? Az EDA milyen és mikor adják? úgy tudom a kitolásnál mér nem jó mert nem érezni a tolókat..


2011. szept. 17. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:

pont ma egy hete hogy ott szültem:) nekem nem volt fogadott dokim de kalapom emelem Dr.Busznyák Csaba előtt hisz nem lett volna muszáj törődnie velem szülés után mégis mindennap benézett hozzám:) én kértem fájdalom csillapítót kaptam egy injekciót fenékbe egyet branürbe de mondta a szülésznő hogy ne várjam hogy csillapodik ez csak segít a méhszájnak....(télleg nem segített)kértem én is EDÁ-t de nem kaptam:( lehet azért mert éjjel szültem és nem akarták előkeríteni az anesztes dokit...kértem gázt is de az sem használt de azért megnyugtatott:) ennek ellenére nekem pozitív élmény maradt :) jó tapasztalatot az osztályról ha akarnék se tudnék mondani:( 1.5 napig tartott rájönniük hogy mért nem tudok rendesen szoptatni inkább tápszerezni akarták csak kiálltam az érdekeimért és láss csodát rájöttek hogy befelé forduló a mellbimbóm.....ezt láthatták volna előbb is ha nem lettek volna lusták...nah de ez mind1 is bocsi h hoszú lett:) ha valamit szeretnél tudni csak kérdezz nyugodtan ha tudok segíte

könnyű gyors szülést:)

2011. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem is reménykedem az EDA ban továbbra sem. Igazából nekem se maga a fájdalom a rossz emlék, hanem a bánásmód és az állapotok, pl a zuhany, és a wc. Amikor én szültem 1 db wc működött első nap az egész osztályon! Totál kiakasztó volt. Most már VIP szoba nem érdekel mennyibe kerül én oda megyek ha szabad lesz mert kell a saját wc és zuhany.Csak annyit kérdeznék még tőled, hogy ugye még mindíg kórházi hálóingben van a szülés? És szülés után egyből adtak betétet vagy mi volt a lábad között? Mi nem tervezünk apás szülést a férjem nem bírja és én se akarom. Neked az volt? Már csak abban reménykedem, hogy az átlaghoz fogok tartozni és rövidebb lesz az első mint a második. Már csak pár nap és kiderül.

Köszi a válaszod:)

2011. szept. 17. 22:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen kórházi hálóingben van a szülés és miután rendbe tettek át is kell öltöznöd egy másik tiszta kórházi háló ingbe.igen kapsz a lábad közé egy összehajtott lepedőt meg asszem egy kis zacsit nehogy átázzon azt amikor az osztályra visznek ez van alattad azt amikor menni kell pisilni szólni kell a nővérnek ő kikísér pisilni azt ha akarsz akkot ott már le is tusolhatsz átöltözhetsz saját ruciba meg saját betét ami lássuk be sokkal kényelmesebb:)a vip szoba nagyon szép volt szerencsém látni:)
2011. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja most nézem h kérdezted hogy milyen szülésem volt:) igen nekem apás volt:) én egyedül nem bírtam volna elviselni ezt az egészet...te nem félsz?mármint egyedül neki futni?mire vagy kiírva?kinél szülsz?
2011. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én már egyet végigcsináltam apa nélkül, őszintén szólva én erősebb ídegzetű vagyok ő már a kórházszagot se bírja, szóval nem tudna támogatni. Én ott magamra akarok figyelni nem arra más hogy van:) Meg engem zavar amúgy is ha kínok között betegen látnak a szeretteim. Dúcz René a dokim, én tökéletesen bízom benne. 24.-re vagyok kiírva már voltak jóslóim többször az elmúlt 2 hétben. Nem bánnám ha már szülnék mert nagyon nehéz a vége főleg az 5 éves fiam mellett.
2011. szept. 18. 17:57
 6/9 anonim ***** válasza:

az nemsokára itt van:) egyszer amikor benn voltam visszatartáson akkor ő volt ügyeletes szimpi volt.nem izgulsz?én az utolsó napokban már tökre vártam meg izgultam:)kisfiú/kislány?

amúgy mivel fogadott dokid van akkor lehet hogy megtudod vele beszélni hogy kapjál EDÁ-t.nem kérdeztél rá?

2011. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem izgulok, inkább rettegek:) fiú lesz a nagyom is fiú. Eddig nem is jutott eszembe az érzéstelenítés kérdése de rákérdezek majd szerdán megyek hozzá.
2011. szept. 19. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:
szorítok hogy kaphass:) szerintem meglehet vele beszélni:)
2011. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nah mit mondott?
2011. szept. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!