Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most 10 hetes a kislányom....

Most 10 hetes a kislányom. Szoptatok, de pótolnom is kell mert már kevés neki a tejci. Ma van a 2. nap hogy egy kis pecsételő vérzésem volt a szülés óta. Nektek is volt így?

Figyelt kérdés
Nem tudom minek vegyem ezt.Csak egy kis folt egész nap. Most akkor megjött,vagy később áll majd be?Spirált szeretnék fel rakatni,és jó lenne tudni mikor van meg.
2009. ápr. 24. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is voltak pecsételő vérzéseim aztán megjött egyszer normálisan azóta semmi én is spirált szeretnék felrakatni.te tudod hogy működik? mert én az árán kivül semmit nem tudok
2009. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A szoptatos nőknek álltalában nincs mensiük,ezért azt mondta az orvos,hogy ha megyek vigyek egy tesztet,ami negatív,akkor teszi csak fel.Ha megjön a mensim akkor pedig akkor teszi fel.Ennyit tudok én is.Már kérdeztem itt a spirálról dolgokat,de nem igen szoktak válaszolni.Van valami ellenörző szál,szt ellenőrizgetni kell valami ilyesmi.Majd elmondja az orvos ha odaérek hozzá.kb 2hét
2009. ápr. 25. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!