Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap a 38. heti UH-n azt...

Tegnap a 38. heti UH-n azt mondta a dokim, hogy óriási nagy a Babó, készüljek fel a legrosszabbakra. Én nagyon kicsi testalkatú, vékonyka nőci vagyok. Mire számítsak? Elakadhat a szülés?

Figyelt kérdés
2008. márc. 11. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabbak alatt a császárt értette...no meg azt hogy nehéz szülés lesz.Bár,ha azt vesszük,hogy barátnőmnek több mint egy kilót tévedtek az UHs súlybecslésnél.Mindenképpen kenegesd a gáttájékot valami magas E vitamintartalmú olajjal,és orbáncfűolajjal.Így könnyebben fogsz tágulni.No meg málnalevél tea.Ezek a gátvédelemhez kellenek,de az sem baj,ha belevágnak,csak ne legyen belőle császár...Szerintem.
2008. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezért annyira ne pánikolj. Nekem azt mondta a doki,hogy tuti 4kg felett lesz,de 3,77-el született.
2008. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor tévednek a súlyt illetően, nekem pl még nem is nézték (igaz 27 hetes vagyok).

Max császár lesz, rosszabb nem történhet:-)

Ne félj!!:-)

2008. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tévedés, hogy a vékony kis nők nehezbben szülnek.Ez olyan mint amikor azt mondják, hogy a nagy darab nők sokkal tágabbak.Háááát nekem a nagydarab barátnőim emondás alapján sokkal szűkebbnek bizonyultak nálam.Szerintem ne pánikolj.Gátvágás tuti lessz, de sebaj, sokat sétálj, és én ajánlom a szülőszéekt.A gravitáció segít:o)
2008. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Készülj a legrosszabbakra? Hát jó fej a dokid, hogy ilyeneket mond. Ő a szakértő, megnyugtathatna inkább a lehetőségekkel. Én is vékony vagyok, 47 kg-val indítottam az első terhességemnél, 3230-al lett meg végül a baba, és a lehető legsimábban. Gyorsan tágultam, nem volt semmi gond. És ha mégis - ahogy fogalmaztál - "elakadna", hidd el, olyan villám gyorsan tudnak intézkedni, hogy semmi baj sem lesz. A málna-levél teára én is esküszöm, az első babám 6 óra alatt lett meg az első fájástól számítva. Napi egy csésze, de szerintem tutira segített. Ne félj, minden rendben lesz!
2008. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!