Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hete szültem és újból...

6 hete szültem és újból vérzek. Normális ez vagy gond lehet?

Figyelt kérdés
Szülés után kb 3 hétig vérezgettem, hol erősebben, hol gyengébben, aztán elmúlt.Tegnap óta megint vérzek, de most élénk piros vér jön belőlem, mintha megjött volna. Nem görcsölök, de gyengének, aluszékonynak érzem magam. Dokihoz szerdán megyek, remélem nincs gond. A babám csak anyatejet kap.
2011. szept. 18. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem csak a menzeszed jött meg.

nekem is szülés után változott ez a dolog. pl.kevésbé görcsölök

2011. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg 6 hét a tisztulás, de pl. nehezebb munka végzése, több mozgás után a már enyhe vagy elmúlt vérzés újból erősödhet. Én pl. szintén 6 héttel a szülés után egész nap takarítottam... estére elöntött a vér. De másnapra már enyhült, 3. napra teljesen el is múlt. Szintén csak szoptattam... utána 20 hónapig nem is jelentkezett a vérzés újra :)))
2011. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megjött a havid.Nekem is 2 hétig volt vérzésem a szülés után,majd a 7. héten megjött rendesen.
2011. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mensid jött meg.
2011. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szülés után 4 hétig véreztem, majd 6 hét után megjött a mensim. Nem tűnt igazi mensinek, mert semmi olyan mensis tünetem nem volt, mint előtte, de akkor is mensi volt és jó sokáig is tartott.

Nem ritka egyáltalán, hogy szülés után ilyen hamar megjön valakinek.

2011. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!