Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha 40. hétre nem születik meg...

Ha 40. hétre nem születik meg a baba, miért kell megint vérvétel? Ott mit néznek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem vettek vért, pedig túlhordtam.

Sajnos végül komplikáció miatt császárom lett és akkor ott volt sürgősségi vérvétel. De alapesetben nem lett volna.

2011. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt vérvétel, pedig én is túlhordtam.
2011. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem vettek vért,pedig én is túlhordtam! Nem is hallottam ilyet!
2011. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát ezaz! Én sem hallottam ilyet, pedig az első gyerekemet is túlhordtam (igaz, csak 1 nappal), de ott sem merült fel vérvétel.

Mindegy! Köszi a válaszokat!

Esetleg, akinél mégis volt, az írja meg, hogy minek kell!

Köszi!

2011. szept. 19. 16:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nálam volt. Túlhordtam a fiamat 41 héten született császárral végül. Azért kellett sok vizsgálatot megismételni vérből, mert 1 hónapig érvényes. Tehát hiába csinálták meg 36 héten, úgy számolva, hogy meg lesz a baba 40-dik hétig, nem lett meg, így ellenanyag szűrés, vércsoport, edához is kértek valamit plusszban...
2011. szept. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt vérvétel.Én már a terhesség alatt is vérképzőt szedtem, azt nézték kell-e továbbra is. Az első szülésem alkalmával sok vért vesztettem, van akinek kell vért is kapnia. Ha nem vennének vért honnan tudnák?
2011. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Így már érthető! Köszi! Bár szívesen kihagynám! A vércsoportom meg a vashiányom sem változott a 36. hét óta!

:-)

2011. szept. 20. 12:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is vettek vért, de nekem azért, mert végig faros volt a fiam, így a doki elővigyázatosságból küldött vérvételre, hogy ha császárra kerül a sor, akkor meglegyen a vérvétel eredménye. Ez hétfőn volt, szerdán befektettek, péntekre voltam kiírva. Kicsit magas volt benne a cukorszint (azt is nézték), így szerdán újra vettek vért, akkor már minden rendben volt. Kiírt napon beindult a szülés, nem tágultam, a fiam faros maradt, és lábtartásos lett, majd belekakilt a vízbe, így császár lett. Utána megint vettek vért, mikor már az őrzőben voltam, hogy minden rendben van-e, nincs e vashiány, ilyesmi.
2011. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt:)

Nálunk 40+0 napon be kell feküdni a kórházba, és az ezt megelőző 3 napon belül kell a vérvétel. Hogy friss eredménnyel menjek...

42+0 indították


A másik gyerek máshol született, ugyanúgy be kellett feküdnöm 40+0 napon, de ott nem volt vérvétel előtte.

2011. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!