Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a tesztemen van egy nagyon...

Ha a tesztemen van egy nagyon halvány vonal és a vérvétel 5 nap menszi késés után negatív attól még lehet baba?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A teszt becsapós lehet de a véreredményt nem lehet befolyásolni.Szerintem most nem sikerült.
2009. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a vérvételnél nincs jobb és alaposabb és biztosabb vizsgálat! Hány, de hány hamis tesztem volt nekem is, mindig lehurrogtak, hogy biztos valami bajom van, pedig egészséges vagyok!
2009. szept. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pont most akartam feltenni ugyanezt a kérdést csak nekem még nincs elmaradásom nekem csak vasárnap nem kéne megjönnie de van pozi tesztem de a vérvétel csak 1,20 béta hcg-t mutat!Nem tudom mi lehet!Csajok???
2009. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
most nagyon elkeseredtem.De akkor mitől van ott a csík?
2009. szept. 9. 11:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak szellemcsík?
2009. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mi az a szellemcsík?Ha mások is látjék, meg még ma reggel is rajta volt, az lehet az?
2009. szept. 9. 11:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor jo ha rózsaszín a csík,mégha halvány is. A szellemcsík az szürke vagy fehéres
2009. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen teszt?
2009. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3-ik vagyok mondom én hogy 1 cipőben járunk!Nem szellemcsík mert ott van látom és rózsaszínes!A párom is látja!Neked mennyi lett a vérvétel eredménye?
2009. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Gabriel tesztet csináltam.Az elején nagyon halvány volt, után afelerősödött, majd megint halvány lett, de látni.nagyon picit szerintem rózsaszínes.

At eredmény nem tudom, mert telefonon mondta be a laboros ismerősöm, hogy sajna negatív.

Most akkor minek hihetek?

2009. szept. 9. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!