Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A vérvétel során minden...

A vérvétel során minden esetben kiderül, hogy mi okból nem jön a baba?

Figyelt kérdés

Ma voltam a ciklus 20-ik napján. Vért vettek és a következő vizsgálatokat végezték el: FSH, LH, Oestrogen, Progesteron, Tesztoszteron, Prolaktin, TSH. A ciklus 3-ik napján ujabb vérvételre kerül sor. A két vérvétel során kapott leletekből minden esetben kiderül az, hogy mi okból nem jött edig a baba? Ha igen akkor bármelyiket lehet kezelni?

Nagyon köszöm a segítséget!


2010. szept. 9. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Igen , kiderül, és mindet tudják kezelni, ha magas a prolaktin akkor adnak bogyót mert ugye az fokozza a kismamiknál és szoptató anyáknál a tejtermelést ha nem terhes nőnél az magas akkor nagyon nehezen esik teherbe, ha alacsony a progi szint arra is van gyógyszer és nagyon hatásos és mindenre, viszont ha minden eredményed normális lesz akkor a párodnál lesz a bibi, nálunk is így volt.
2010. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kért vérvétel alapján kiderülhet, hogy mi a gond, de nem minden esetben. Ha már hosszabb ideje nem jön a baba, érdemes egy alaposabb kivizsgálást kérni. Nemrég találtam ezt az oldalt, itt pontokba van szedve mi mindent néznek ilyen esetben: [link]

Ha az általad említett vérvétel után derül ki, hogy van valami gond, akkor valószínűleg hormonkezelést fogsz kapni.

Remélem, minél hamarabb összejön a baba!

2010. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben derül ki. Pl. ha el van záródva a petevezeték..
2010. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszaitokat, sokat segítettetek. Remélem, hogy a vérvételből kiderül a gond, mert a férjemnek is végeztek spermavizsgálatot ( ami jó volt) és én is átestem egy laparoszkopiás mütéten. További válaszokat is szívesen meghallgatok

2010. szept. 10. 08:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked két ciklusban nézik az eredményeidet?

Én ezt nem értem. Ez így hogy ad normális értéket?

Nekem egy cikluson belül a 3. majd a 21.napon kellett mennem vérvételre. Szerintem csak így tudják megállapítani hogy volt-e peteérésed. Nem?

2010. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!