Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is fáj a szeretkezés?

Másnak is fáj a szeretkezés?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem természetes módon.Ki vagyok éhezve a férjemre,de sajnos nehezen működik az összebújás.Rettenetesen fáj még odalent és az ihlet is elszáll olyankor sajna:(
2011. ápr. 1. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a problémád? Hüvelyszárazság? Méh fájdalom?


Mert ha a hüvelyszárazság miatt fáj, akkor használj valami normális síkosítót, és úgy jobb lesz.


Ha a méhed fáj, akkor viszont menj el dokihoz, mert méhgyulladás is elő szokott fordulni szülés után.

2011. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk egy fél évbe telt, amig újra a normális kerékvágásba került minden. Addig én is úgy voltam mint te, sőt azt hittem, hogy sosem lesz már a régi...
2011. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tegnap lett 5 hetes a lányom, és tegnap szeretkeztünk először. De nekem nem fájt. Sőt! Ugyanolyan jó volt, mint előtte. Az elején kicsit érzékeny voltam a behatolásnál, olyan volt, mintha újra elveszítettem volna a szüzességemet. De utána fantasztikus volt!

Mondjuk síkosítóval csináltuk, mert biztos, ami biztos. De az első pár percet leszámítva nekem tényleg nagyon jó volt.

2011. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sziszmike válasza:
Nekem 10 hetes a kisbabám és a 8. héten szeretkeztünk először,de nekem is fáj!Meg szerintem még szellemileg sem tettem rendbe a dolgokat,mert félek tőle!Még bennem van a szülés!Te nem félsz tőle vagy valami ilyesmi?mert lehet az is az oka!
2011. ápr. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem félek tőle már a 2.kisbabám. A lányom császárral született utánna nem is volt semmi gond.7 év után született a kisfiam,mint írtam ő természetes úton.Száraz vagyok nagyon,mi is próbáltuk síkosítóval,de nem az a probléma,hanem a behatoláskor,mintha egy nagyon erős gyűrű lenne bennem ami a behatolást sem engedi.Nem tudom mennyire érthető így leírva,de az a gond,hogy különösen a gát sebnél,ha csak simogatás van már akkor is feszít ég,érdekes érzés mintha elvesztette volna a rugalmasságát.

2011. ápr. 2. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!