Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szeretkezés mennyi idő...

A szeretkezés mennyi idő alatt indíthatja be a szülést?

Figyelt kérdés
Amennyiben hisztek abban, hogy az utolsó hetekben a szeretkezéssel meg lehet indítani a szülést szerintetek az aktus után mennyi idővel kezdődhetnek el a fájások?
2010. jún. 6. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a szülés előtt két nappal csináltuk, nem indította be, pedig már nagyon szerettem volna kettőben lenni :)

Amikor úgy feküdtem le, hogy ma sem lesz baba, na akkor hajnalban folyt el a magzatvizem és reggel már fogtam is a babómat :)

Ha megérett akkor fog jönni :)

jó baba várást és babázást :)

2010. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

phúúúú...nekem sem indította be..pedig durva bevallanom de csak ezért szeretkeztünk a párommal 39 hetes voltam akkor... :D rosszalkodtam már ezerrel,hátha segít valamit ülőfürdő,szex...ezek után

3 nap múlva kezdődtek a fájások..21.-re voltam kiírva 19.-én szültem!!!

2010. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy cikkben olvastam, hogy amennyiben a lepény érett akkor valóban segíthet a dolog, és 30-60 perc...:-S Nem tudom, nekünk sem működött még, de elvileg minden "csak akkor működik" ha érett a lepény. Azt mondjuk nem tudom, hogy ha érett és úgy indítja be, akkor mondjuk mennyivel hamarabb mintha nem sexelnél. Azt gondolom, csak max egy nappal hozhatjuk ezzel előre de ki tudja. Ha más nem "utolsó élvezetek.." pár hétig hónapig úgysem lehet. Jah és nem elég a sex, kell hozzá orgazmus is!!! ;))

itt van két másik hasznos cikk nekem nagyon tetszik.. :)

szüléssel kapcsolatosak.

[link]


[link]

2010. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal a spermában lévő prosztaglandin van hatással a méhnyakra, ellazítja, segíti a tágulást, de csak akkor, ha már amúgy is hamarosan szülne az ember. Tudtommal azért nem félóra alatt hat, hanem pár óra után. Legjobb nem rögtön felkelni, megmosakodni, hogy minél tovább tartson a méhnyakra gyakorolt hatása.
2010. jún. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 7. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!