Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első faros babát hordott...

Csipike2 kérdése:

Első faros babát hordott valaki túl? És természetes módon született?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,elsőnek nem nagyon engedik,hogy természetes úton szülessen,másodikként pedig már hallottam ilyen esetről.

Az én első fiam is faros volt,ő császárral született a kiírt időpontban.Azt mondta az orvosom,hogy éjjel megszületett volna,ha nem lett volna faros és nem egy deci magzatvizem lett volna..Nem folyt el..valamikor elszivárgott.

2011. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szeretik első babásnál a farosat természetes módon megszüleszteni, mivel a méhszáj záródhat a nyaka körül születés közben (ez persze többedik szülésnél is előfordulhat, de elsőnél gyakoribb)
2011. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sógornőm első fia farosan, természetes úton született, de rengeteg mindennek okésnak kellett lenni, hogy a doki bevállalja így. Amúgy nem engedte volna neki sem. Az én fiam is faros volt végig, kiírt nap előtt 1 nappal császároztak meg, mert már nagyon nagy volt a drágám, pedig nem voltam cukros. 4790g-mal született. :-)
2011. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 1 hete szültem illetve császároztak faros babával.Elsőre és másodjára sem szeretik ha természetesen születik meg.nekem a 38.héten vették ki 3570 grammal és 55 cm-el.
2011. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm aki farosan szülte az elsőt (és nincs is több gyereke). Nagyon könnyen szült. Utána azt mondta, hogy ennyi?? Ettől kell annyira félni? Gyors volt és nem fájt neki nagyon. Fura... Én meg meg akartam halni vajódáskor aztán megcsászároztak. :O Az enyém meg nem is volt faros. :O
2011. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végig faros volt ,császároztak a betöltött 38.héten.Programozott volt.
2011. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal az első babát nem engedik természetes úton megszületni, bár nyilván vannak kivételek. Nekem a második babám volt faros, és úgy is született. Én azt mondom, hogy jobb lett volna, ha megcsászároznak, felelőtlenségnek tartottam, és nagyon helytelennek, hogy (bár természetesen az orvos a szakember, nem is akarom felülbírálni a hatáskörét)egyáltalán semmilyen beleszólásom nem volt. Végül is a kockázatot a szülő is vállalja, nem csak az orvos. Ez persze csak a magán véleményem.
2011. szept. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!