Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után altatnak, akkor...

Szülés után altatnak, akkor az kihat a babára az anyatejen kersztül?

Figyelt kérdés
Megszültem a kisfiam,de a méhlepényt már nem tudtam,és azonnal megműtöttek,úgy hogy elaltattak. Azt tudom hogy amíg bennem van a baba addig kihat rá,de hogy így hogy már nincs így az anyatejen kersztül van e rá hatása?
2009. ápr. 25. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit talán aluszékonyabb amíg a szervezetedből nem megy ki a hatása.De ez már gondolom nem aktuális nálatok,hiszen ha ide írsz már otthon vagytok.Az altató hatása meg pár óra volt.Ugyan úgy vágtak mint a császárosokat?
2009. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gátnál volt egy hatalmas hogy kiférjen a baba,és azt mondta a doki hogy ott simán "befér" és kipucolt. Úgy emlegetik hogy küretet végeztek vagy mi. Egyébként tényleg nem aktuális már,mert ez évekkel ezelőtt volt,de most 37 hetes vagyok és mindent el akarok kerülni amit akkor nem sikerült...ill. szeretnék felkészültebb lennei...szóval focok rendesen:S
2009. ápr. 25. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj,ha altatásra kerül a sor a babára figyelnek.A tejcivel meg különben sem kapna sokat az altatóból,mert a születés után még csak pár csepp előtej van.Amire szopizik rendesen elmegy a hatása is.Engem 2x altattak a 3 szülésem során.Sajna 2 császárom volt,egyszer nem hatott a gerincérzéstelenítő,és felvágtak,azonnal elaltattak.

A másiknál meg automatikusan altattak.Én eléggé rosszul voltam altatás után,de a babának semmi baja nem lett.

Nyugi nem lesz semmi gond nálatok.

Minden jót,könnyű szülést.

2009. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmet altatták szülés után kétszer is, műteni kellett. Ő akkor utána nem szoptathatott egy ideig.
2009. ápr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!