Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A rossz fizikai állapot...

A rossz fizikai állapot hátráltat (hat) ja a szülést?

Figyelt kérdés

Első babám szülésekor bár nem mozogtam rendszeresen, de elég aktív életet éltem.Gyakori kirándulások, időnként némi testmozgás, bringázás.


Eleve megvolt a napi mozgás, mert sokat mászkáltam, a munkahelyemen is.


Most a második babánkat várom,és éppen túl vagyok a félidőn,de már alig birom a napi teendőket ellátni. Olyan legyengült lettem.

ondolom ez azért van, mert még nem álltam vissza 100%-ra mikor újra teherbe estem.


Agódom a szülés miatt, mert emlékszem,hoyg az első is nagyon megviselt fizikálisan, a végére már semmi de semmi erőm nem maradt.


2011. szept. 26. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk 17 hónap van a két gyerek között, a második problémás terhesség volt, toxikózissal, hosszú kórházi bent fekvéssel, indított szüléssel. Pocsékul voltam, azt hittem, nem fogom tudni megszülni, ehhez képest 1,5 óra alatt nagyon flottul ment természetes úton, fájdalomcsillapítás nélkül. Amikor azt hiszi az ember, hogy ez tuti nem fog menni, akkor jön valami ősanyai erő nagyon mélyről és a végén azt mondod, hogy máris jöhet a következő, ha ez ilyen könnyen ment! Hidd el, lesz hozzá elég erőd!
2011. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban hátráltatja,hogy nem lesz erőd a kitolási szaknál.Próbálj meg több vitamint bevinni.Az is lehet,hogy vérszegény vagy,attól is lehet gyenge az ember.Sok spenót,máj stb.Én nem mozoghattam sokat,mert görcsöltem,ezért pihenésre voltam ítélve már a harmadik hónaptól.Nehéz és lassú szülésem volt,a végén mivel már nem volt erőm,úgy könyökölték ki belőlem a fiam.
2011. szept. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem szedj magnéziumot és terhességi vitamint. Ha azt érzed, h pihenésre van szükséged, akkor pihenj. Ha véletlenül a nagyot át tudod vinni pár napra a nagyiékhoz, akkor tedd meg. Sztem csak pihenés kérdése és ásványianyagoké.
2011. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves első válaszoló,egy kicsit megnyugtattál!


Pihenésre nem igazán van időm egy 2,5 éves virgonc mellett, úgy mikor őt vátam beiratkoztam egy főiskolára és az is még tart.


De megfogadok minden tanácsot ami segíthet.

Még annyi,hoyg ez a vérszegénység nem derült volna már ki a soksok vérvétel alkalmával? Vagy ezt külön kérni kel hogy nézzék meg?

2011. szept. 26. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha rossz a vérképed,akkor ott kiderült volna,ha vashiányos vagy,
2011. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az EDA segített, h
2011. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóval nekm az eda segített, hogy ne fáradjak el, frissen, kipihenten 3 tolófájásra megszültem a babámat úgy, hogy még teljesen hatott az eda, nem éreztem a tolófájásokat.
2011. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm szinte végig pihente az egész terhességét,igaz előtte sem mozgott semmit a házimunka elvégzésén kívül,a babája nagyon gyorsan,nagyon könnyen megszületett!
2011. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!