Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire véreztetek szülés után?

Mennyire véreztetek szülés után?

Figyelt kérdés
Hasonlít a menzeszhez, vagy erősebb annál?
2011. szept. 26. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Első pár nap nagyon, muszáj volt a legnagyobb tena betét. Utána már csak barnáztam, de azt viszont vagy egy hónapig.

Ez így volt mindkétszer.

2011. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az első két napban sokkal jobban, és mindenféle darabok is jöttek még akkor. Volt, hogy felálltam, és hirtelen végigfolyt a lábamon, pedig használtam betétet. (Bocs, de így volt, nem tudom finomabban megfogalmazni.) Ezt nem ijesztgetésnek írom, de én örültem volna, ha sejtettem volna előre, hogy ez is elképzelhető.
2011. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az első 2 napban annyira volt erős,mint a menstruáció legerősebb napjain,utána kevesebb lett. Most utóbb 5 napig véreztem,majd egyik napról a másikra eltűnt,majd egy napra egy kevés lett,majd napokig semmi,majd 1 nap megint lett... így megy már 1 hete!


Üdv: Friss 3 gyerkőcös

2011. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja,nekem elég volt a Libresse- rózsaszín csomagos,és a Always simája mindegyik alkalommal. Nem kellett óriás betét egyszer sem. Eleinte kb 3 óránként kellett cserélni,utána már csak a higiénia miatt cseréltem 4-5 óránként.
2011. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert sokan írtak a tena betétről. sosem használtam még ilyet, én általában rózsaszín Always- t használok,csakhogy ez elég vastag-e.
2011. szept. 26. 14:47
 6/12 krisztivan ***** válasza:
Én is vettem Tena betétet.De volt több más féle is a táskámban.Rengeteg vér távozott belőlem.A kórházban nem tudtam magamnak cserélni sem a betétet mert annyira gyenge voltam A nővérke válogatott a betétjeim között és Ő adta az always,mert szerinte sokkal jobb mint a tena.
2011. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én normál Tenával érkeztem a kórházba,mert a gyógyszertáros azt mondta az elég a szüléshez... Hát nem jött be a dolog, úgyhogy a férjem már aznap hozta a super tenát.

Ez nem menstruációs vérzés, bár szerintem mindenkinél más, sok mindentől függ is, pl: hogy volt 1 gátmetszés vagy egyéb...

Lényeg a lényeg: erősebb mint a menzesz.

2011. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 7hétig véreztem,az első pár nap nagyon durva volt (össze sem lehet hasonlítani egy menstruációs vérzéssel),pár hétig nagyon véreztem,a legvastagabb betét kellett!
2011. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés napján volt sok, akkor 2 tenat tettem egymásra, vagyis egymás mögé... aztán a következő nap elég volt 1 tena, és a 3. naptól sima always. kb 10 napig véreztem, ebből a 3-4 nap után már egy menzesznéél is kevesebbet.
2011. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6 hétig véreztem és ebből az eső 2 hét nagyon durva volt!!!3 csomag tena super ment el...
2011. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!