Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyire véreztete...

Szülés után mennyire véreztetek és hány napig?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kb 2 hétig, nem volt vészesebb, mint egy sima menstruáció.Nekem a kórházba is elég volt a normál betét. Mondjuk én császáros voltam.
2010. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én alig (én is császáros voltam). Meg is kérdeztem nem probléma-e, mert tényleg alig volt...

Viszont tartósan. Úgy 4-5 hétig volt az a nem sok vérzés.

2010. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Abszolut nem véreztem.
2010. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia!!Nem hány napig!!!Hány hónapig...legalábbis én ...sajnos...3 hónapig véreztem...nekem nem jól tisztították ki a méhem és sajnos gyógyszerekkel,cseppekkel is 3 hónap volt a tisztulás...ebből 2 hónap..ömlött belőlem minden....egyébként úgy tudom a normális az olyan 4-6 hét..
2010. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hüvelyi szülés után 2 hét intenzív vérzés, utána vérezgetés még egy darabig. Az első 1 hét nagyon kemény volt, a sima betét eszembe sem jutott....
2010. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Császárral szültem és 4 hétig véreztem, az első héten kellett a Tena! Utána változó mennyiségű volt, de most 6 hetesen is van néha pár csepp, így mindig tisztasági betéttel járkálok, nehogy kellemetlen helyzetbe kerüljek.Nekem az előző babámnál is megjött a menzeszem már a 2. hónapban, hiába szoptattam intenzíven 10 hónapig.
2010. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kb. 4 hétig jöttek belőlem „dolgok”, de ebből 1 hét volt a vérzés, a többi barnázás. Már a kórházból úgy mentem haza 1 hét után, hogy olcsó noname kicsi betétem volt. Első 2-3 napig használtam Always éjszakait
2010. máj. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11:18 Hogy,hogy nem véreztél.Ilyet még nem halottam pedig már én is kettőt szültem.
2010. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3 hétig véreztem, az első néhány nap erősebben aztán fokozatosan kevesebbet.
2010. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szülés elött isccsak 2-3 napig menstruáltam, császárral szültem, de úgy kipucolt a doki hogy abszolut nem véreztem, kérdeztem hogy ez nem-e gond, mondta hogy nem, pedig vittem a sok betétet, és még most is megvannak:) 7 hónapig szoptattam utánna megjött, azóta rendszeres a mensesem, de 2-3 nap és alig vérzek mint előtte.

11:18-as

2010. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!