Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen jó pofa SMS szöveget...

Milyen jó pofa SMS szöveget küldtetek amikor megszületett a babátok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2010. x.y-án úgy döntöttem ott hagyom a luxus albérletet, és külön költöztem anyától. Jó volt nála,de 3 kiló 50 centimnek már szűkös volt a hely. Sok puszi: x baba
2011. szept. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi nem küldtünk kör sms-t senkinek sem.

Aki fontos a számunkra azoknak szóltunk amikor beindult a szülés és, hogy a kórházban vagyunk.

Ők aztán érdeklődtek és velünk izgultak végig.

(család-barátok)


Az sms-es dolog nekem nagyon személytelen dolog

(NEM MEGBÁNTANI AKARTAM SENKIT)

Mindenkinek másképpen a jobb...nekünk ez így volt természetes.

Pl. anyuéknak-anyóséknak szólt a férjem és anyu-anyós telefonálta körbe a rokonokat, hogy itt az idő.


Még egyszer elnézést, ha a véleményemmel valakit megbántottam!

2011. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy en nem vafyok jopofa, de mi se kuldtunk.par embernek kuldtem smst hogy ebben es ebben az idopontban ennyi es ennyi kiloval egeszsegesen megszuletett
2011. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon friss az élmény,alig hogy megszülettem,anyukám apukám írjatok helyettem.

Ne sokat csak annyit,eggyel több a létszám,hogyha szeretni kell számíthattok énrám.

Örömmel tudatom a kedves nénikkel és bácsikkal,hogy 2011 04 27.-én megérkeztem.

Név:

Súly:

hossz:

Szemszín:

2011. szept. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!