Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Néhány napon belül szülnöm...

Néhány napon belül szülnöm kell. Maradhat kilakkozva a körmöm? (Francia manikűr, kézen, lábon)

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már miért ne? Ha hirtelen vinne be a mentő gondolod gyors lemosnák???
2011. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért ne maradhatna? Legyél csinos!!!
2011. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze.én rendbe is hozattam gyorsan szülés előőtt,utána kevesebb időd lesz neked is..:)
2011. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kórháza válogatja. Karcagon szültem, ott ki is van írva, hogy le kell mosni a körömlakkot és le kell venni minden ékszert. Mivel hamarabb indult meg a szülés 2 héttel, és aznap voltam az orvosnál, előtte szépítkeztem, még rajtam is volt lakk, a szülőszobán a szülésznő egy vattával gyorsan lemosta. Szerintem több helyen is ez a protokoll, kérdés, hogy mennyire veszik komolyan.
2011. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hm. Na, ha lemossák lemossák, legyen az ő problémájuk, akkor én nem bántom. Lehet mire ki akar bújni a babó, addigra már nem lesz szép és én magam mosom le, csak kíváncsi voltam. Kösziiiiiiiiiiii! :)
2011. okt. 2. 22:28
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha szükséged van pulzoxíméterre (ami azt méri, hogy elegendő oxigén van-e a véredben), ahhoz tiszta köröm kell, ugyanis működési elve az ujjad-körmöd átvilágítása. Szülésnél a lehető legkevésbé fontos a körmöd színe, akkor legalább az eü dolgozóknak engedd meg, hogy zavartalanul végezhessék a munkájukat. Szerintem szedd le időben! (Amúgy igen, ők leszedik, ha kell, de szándékosan szivatni másokat, csak hogy francia körmökkel mehess szülni... ahh... no comment!)


eü-s 27N

2011. okt. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha gáz van a kórházban lemossák 1!! lábujjról, hogy nézzék, hogy lilul e esetleg.. Általában nem foglalkoznak vele. Főleg nem a franciával, mert azon átüt, ha szineződne a köröm.
2011. okt. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Atyaég. Én is heteken belül szülök, de ilyenről még csak nem is hallottam. Most már nem fogok meglepődni, ha egy nővérke a körmöm lemosásával fog bíbelődni esetleg... :D

37hkm

2011. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Műtétek előtt le kell mosni a lakkot a körmökről. És a szülés is ebbe a kategóriába tartozik szerintem. .. De nem tom, én személy szerint tuti levágnám a körmeim rövidre (utána nehogy véletlenül megkarmoljam a babát), és lemosnám a lakkot. Nem szeretném azt, hogy a fájdalomcsillapító hozása helyett a szülésznő a lakk lemosásával bajlódjon...

Nem olyan fontos az, hogy ki legyen kenve a körmöd, szerintem mosd le. Ha kérik külön, akkor mindenképp. Oké, hogy lemossák, de nem az a dolguk, és ha ezt el tudod végezni előtte is, akkor minek mást ugráltatni érte.

2011. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy offolok, de mi van a műkörömmel? (nem 10 centisre gondolok, hanem arra ami pici)
2011. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!