Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 hete, hogy szültem, már nem...

5 hete, hogy szültem, már nem vérzek csak barnázgatok. Szeretkezhetünk a Párommal óvszeres védekezés mellett?

Figyelt kérdés
Lenne abból valami gond, ha nem várnánk ki a 6 hetet? A 37. héttől nem szeretkezünk, mert akkor hüvelytabit kellett szednem. (szülés előtt 1-2 nappal voltunk együtt ugyanis nem akart megindulni magától) Már nagyon szeretnénk együtt lenni!
2011. okt. 5. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amíg barna folyásod van, addig sehogy sem. Ezt az egy hetet már bírjátok ki, kényeztessétek egymást másképp. Ha a doki rámondja az áment, csak akkor. Szerintem neked sem ér meg egy fertőzést.
2011. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki a 6 hetet,de azért kérdezz meg egy orvost
2011. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én megvártam míg elmúlik teljesen a vérzés (barnázás).

Bár nem feltétlen történik baj, de igazából eszem ágában sem volt kockáztatni, hátha...

2011. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a barnázás mellett is együtt voltam a párommal a 4.héten.Mondjuk én császáros voltam.Nagyon óvatosak voltunk és semmi gond nem lett belőle.Szerintem nem kell ezt túllihegni,ha kívánjátok egymást akkor rajta! :)
2011. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az is igaz,hogy nekünk már nem ez azelső gyerekünk,így már van tapasztalat.
2011. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én már a szülés után 4 héttel nem is barnáztam és az 5.héten már az az egy varratom is kipottyant,de megvártam a 6 hetes kontrollt.

nem hiába mondja a doki is hogy a 6 hetes kontrollig kerüljük a szexet..

2011. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6 hét nem véletlenül van kitalálva a "szabályt" be kell tartani!Bent igen nagy változások folynak be kell gyógyulni !
2011. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is sokat vártam,mert ráadásul a dokim a 6. hétnél szabin volt,ezért a 8.mentem kontrollra. Majd csak a 9.-en sikerült szeretkezni egy jót. Persze addig is kényeztettük egymást. :) De az igazán jó szex,felszabadultan csak a 14. héten volt. :) Már előbb akartam agyilag a szexet,de nem voltam rá kész. Megnyugtató,h a doki azt mondta, minden rendben van odabent! :)
2011. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó: Jah! És 30. héttől tiltva voltunk sajni! :(
2011. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is félek, ezért kérdeztem meg. Én is császárral szültem, ezért mertem fontolóra venni. Elképzelhetőnek tartom, hogy van valamilyen fertőzésem, ezért gondoltam egyrészt az óvszeres védekezésre, hogy ha tényleg van akkor ne tudjam átadni és ne rontsak a helyzeten. Természetesen kibírok még 1 hetet de a dokimhoz csak 2 vagy 3 héttel későbbre tudok időpontot kapni mivel eléggé be van táblázva.
2011. okt. 5. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!