Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után védekezés? Mivel?

Szülés után védekezés? Mivel?

Figyelt kérdés
Még 38.hetes vagyok, de szülés után (nem rögtön) szeretnék fogamzásgátlót iratni. Óvszer nem jó, mert férjem allergiás rá.Ha sikerül szoptatnom akkor az alatt ugye nem szedhetem. És melyik a legjobb tabletta? Nekem anno nem vált be az egyik. Ti hogyan, mivel védekeztek, és mikor irassam ki?
2011. aug. 9. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:

szülés után általában az orvos az

AZÁLIA nevű fogamzásgátlót írja fel ez alkalmazható szoptatás alatt is, vagy esetleg a PHARMETEX

a latexes óvszer elvileg semmi allergiát nem válthat ki állítólag arra is allergiás a férjed?


ez esetben marad amit írtam, vagy a megszakítás..

de az nem védekezés !

jah és attól hogy nem menstruálsz esetleg a szoptatás miatt nem jelenti azt hogy nem eshetsz teherbe !


boldog 2 hetet :)

2011. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) Tudom, ezért is akarunk nagyon óvatosak lenni, és nagyon vigyázni.Köszi hogy irtál.
2011. aug. 9. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a 6 hetes kontrollon felírják a cerazette nevű fogamzásgátlót!

Sok doki szidj a pharmatex-et ,mert sok baba fogan meg mellette!

2011. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Spirál?

Szerintem az a legjobb.

2011. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
spirál nem, csak tabletta. Majd érdeklődöm az orvosnál is 6 hetes kontrolon.
2011. aug. 9. 14:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Cerazettet írtak föl nekem, de mi az óvszert választottuk -pontosabban épp a férjem. :)
2011. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

(A párom szerint nagyon ritka, h valaki allergiás legyen az óvszerre, de ha mégis, akkor is létezik olyan, amit ő is tud használni...

ezt csak zárójelben jegyzem meg)

2011. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!