Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsi szülészeti klinika....

Pécsi szülészeti klinika. Szülésindítás?

Figyelt kérdés
Ha a hétvégén nem történik semmi,hétfőn be kell feküdnöm a klinikára.Befekvés után mennyi idővel indítják be a szülést?Elképzelhető hogy még aznap,vagy esetleg másnap?
2011. okt. 6. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A pécsi klinikán bármi elképzelhető... Amikor benn voltam, volt egy csomó várandós, akiknek össze-vissza mondták, hogy mikor inditják a szülést. Volt, hogy már meg volt beszélve reggelre, aztán mégse. Kismama összecsomagol, vissza kipakol... Frankó hely...
2011. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van orvosod figyelnek rád. Pénteken befektettek, még aznap este megvolt a kicsi, igaz császárral. Nem tudom hogy megy fogadott nélkül, de azt tapasztaltam, azokra, akiknek orvosuk van,jobban figyelnek a nővérek is.
2011. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nincs fogadott orvosom,ezért nem is tudom hogy mi hogyan működik.De akkor ezek szerint össze vissza megy minden.Hát akkor majd meglátjuk hogyan lesz :)
2011. okt. 6. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogadott orvosom, kedd reggelre volt betervezve az indítás, előtte hétfőn befeküdtem és másnap tényleg indított az orvos. Ha nincs fogadott dokid, akkor tényleg tologatják össze-vissza az egészet, nem mondanak semmi konkrétat...
2014. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!