Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valakinek valami ötlete...

Van valakinek valami ötlete szülés beinditàsra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:

A szülést a természet indítja be, mindenféle praktika csak akkor hatásos, ha a szülés már amúgy is egy-két napos távlatban volna. Ezt szülésznőtől hallottam, de én is ezt tapasztaltam.

3 gyerekes anyuka

2011. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem bármely létező praktika (ami nem orvosi beavatkozás!) akkor tud rásegíteni, ha a baba amúgy is útnak indult volna mondjuk egy napon belül.


Én direkte csak akkor próbálkoznék, ha pont egy-két napon múlik, hogy pl. ne indítsák be.


Itt az oldalon ha beütöd a keresőbe, ki fogja adni a hasonló kérdéseket...


Amikről én tudok (nem fontossági sorrendben):

-szex (óvszer nélkül!!)

-lépcsőzés

-bábakoktél

-intenzív mozgás (lakástakarítás)

-különböző teák fogyasztása


Nagyjából ennyi. :o)

2011. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Séta, séta, lépcsőzés, tonik. Én ezeknek köszönhetően (?) 3 nappal szültem hamarabb a kiírtál.
2011. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mellbimbó ingerlése:oxitocint termel
2011. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem semmi nem jött be, ne erőltesd :)

Sajna bele kell törődni, hogy túlságosan is szeret a babád és tök jól érzi magát :)

Én babám is lustika :)

(amúgy nekem a házas életet tanácsolták sokan, de azt nem mertük)

doki meg nagytakarítást, az nem vált be :S

40+3 hetes km

2011. okt. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a szex nàlunk se vàlt be...
2011. okt. 7. 17:10
 7/9 anonim ***** válasza:
miért nem mertétek?
2011. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a forró fürdő után éreztem fájásokat, de abbamaradtak. A szex nekem nem jött be, de még nem adom fel. A mellbimbó ingerlés sem vált be, és utálom hogy közben csordogál. A lépcsőzés is csak addig fájt amíg csináltam. Marad a koktél holnapra és nincs több ötletem. Hétfőre vagyok kiírva. (okt 10)
2011. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nikike8898 ***** válasza:

Sziasztok!

Én is igy jártam hogy semmitől nem akart beindulni, aztán a szülésznőm tanácsolta forró fürdő.. fél óráig!És még a szülés is gyorsabban megy...én fél 3ra mentem be és 6.17kor meg volt a babám!Kitartás csajok!Különben is addig jómég bent van!

2011. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!