Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz vagy tévhit, hogy ha...

Igaz vagy tévhit, hogy ha valakinek fájdalmas a menstruáció megjövetele, akkor a szülés is fájdalmas lesz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 09:42
 1/8 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, van egy barátnőm aki rettegett a szüléstől, mert havonta pár napig a halálán volt. A szülést pedig simán elviselte, azt mondta egyáltalán nem volt szörnyű. Környékbeli kismama szintén ez okból előre megrendelte az altatóorvost, de nem volt rá szükség, mert szinte fájdalom nélkül kipottyant belőle a gyerek.
2011. jún. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tinker Bell ***** válasza:
73%

Én pont az ellenkezőjét hallottam, hogy ha szenvedsz minden hónapban, akkor a szülés könnyű lesz, pont úgy mint ahogy az első hozzászóló írta.


Én minden hónapban egy napra ki vagyok vonva a forgalomból, annyira rosszul vagyok, remélem a szülés könnyű lesz majd, de nyilatkozni csak utána tudok. :)

2011. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Én is úgy hallottam,hogy a menstruációd nagyon nehezen viseled akkor a szülésed könnyű lesz! Én menstruáció alatt sosem görcsöltem,semmi bajom nem volt,a szülésem nagyon hosszú és nehéz volt,és császár lett a vége!
2011. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Hát nekem mindkettö pokolian fájt :((

A szülésem is az volt, majd' meghaltam...

Ja és szülés után a menstruációm is fájdalmasabb lett, pedig azt hittem annál rosszabb nem lehet. Pedig elég magas a fájdalomküszöböm...:(((

2011. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Én nagyon nagyon szenvedek/szenvedtem minden hónapban! :(

ÉS a szülésre teljesen pozitívan emlékszem vissza!Amíg 5-3-2 perces fájásaim voltak azok teljesen olyanokvoltak mint mikor menstruálok, csak volt közte szünet!Az utolsó egy órám volt fájdalmasabb, de ez nem sok idő,én sokkal rosszabra számítottam!

Nem mondom, hogy nem fájt, de tényleg rosszabragondoltam, mondjuk én nem kaptam semmit, se fájdalomcsillapítót, se oxit...Semmit!


Viszont azóta volt két olyan mensim, amikor mondtam a férjemnek, hogy bővül a család úgy érzem magam odalent!Annyira fájt mint szüléskor, pedig semmi szervi dolgot nem találnak


Szóvalnekem durva a mensim, és könnyű volt a szülésem!

2011. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem hallottam még erről az összefüggésről, de nálam ez pont igaz.
2011. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
ezt én is hallottam... és rettegtem, h bele fogok halni, mert menszeszkor iszonyatosan szenvedtem :( ehhez képest me, voltak fájásaim... csak az uccsó másfél órában, pedig első baba.
2011. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
és akinek egyszer nagyon fáj a menstruáció, egyszer nem, annál h van? O.o
2011. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!