Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is járt így? Azt mondták,...

Más is járt így? Azt mondták, azért hordtam túl a gyermekemet, illetve azért nem akart kibújni, mert rátekeredett a köldökzsinór kétszeresen (pocak+nyak).

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét választ nem tudok,de én is túlhordtam és a nyakán volt a köldökzsinór.Hogy van-e összefüggés nem tudom,nekem nem mondták.
2009. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Na ilyet sem hallottam még! Elég vicces? Talán visszatartotta a köldökzsinór???

A baba pontos születésének idejét senki, soha nem fogja tudni pontosan megmondani. Akkor születik meg egy baba, amikor úgy érzi,itt az ideje!

2009. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
talán az lehet az összefüggés,hogy nem tud lemenni a feje,így nem tudja ingerelni a méhszájat és nem indul be a szülés
2009. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A köldökzsinór visszatartja a babát.Én ezért ne tudtam megszülni mert mindig visszarántotta.Persze a szülés azért beindult és tolófájások is voltak,de a vége császár lett.
2009. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is túlhordtam majdnem két héttel. Nekem a szülésznőm mondta, hogy a babák "tudják", hogy miért nem akarnak meszületni. Nekem még méhszájam sem nyilt ki az utolsó percig sem, végül megcsászároztak. A pici mellkasa szélesebb volt a fejénél, igy kétségtelenül nem fét volna ki a szülőcsatornán. Szerintem lehet benn valami.
2009. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is császár lett a vége, mert méhszájtágító nem használt.
2009. ápr. 29. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, hogy van-e összefüggés, de én 3 nappal hordtam túl a fiamat, neki is rá volt tekeredve a nyakára a zsinór
2009. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet én kivételt képezek. Én 36. hétre születtem úgy, hogy a nyakamra volt tekeredve a köldökzsinór, és természetes úton.
2009. ápr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!