Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is hiányzik a pocak?

Másnak is hiányzik a pocak?

Figyelt kérdés
6 hetes a fiam. Imádom. Ennek ellenére sokszor gondolok arra, hogy milyen jó volt amíg a pocakban volt. Jó volt várni a szülést, figyelni a jeleket. Hiányzik a mocorgása. Most minden más, sokkal nehezebb. De így is nagyon jó, félre ne értsetek.
2011. okt. 11. 14:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt sosem értettem...nem bántásból.Egy percig nem hiányzott, szuper jó volt hogy végre nincs hasam,bár rettenetesen nehéz volt az eleje.Most 33 hetes vagyok a másodikkal,de alig várom hogy vége legyen a terhességnek,mert számomra tényleg teher már.
2011. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom a meglepiket. Utálom a kindertojást, utáltam a terhességeimet-beteg-nem beteg, nyakán van a köldökzsínór-nincs rajta stb..., de a gyerekeimet imádom és örülök, hogy kint vannak.

És a maradék pocakomat is utálom, bár ez egyre kisebb.

2011. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. De van rengeteg kérdés erről a témáról, írd be a keresőbe, hogy : hiányzik, vagy pocak.
2011. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
én is így voltam vele (bár az is igaz, hogy a másodiknál már nagyon vártam hogy kint legyen, de mégis hiányzott). Sőt most is hiányzik, hiányzik a terhesség, a belső mozgása, stb.... Szeretném újra átélni, de nem fér bele egy harmadik baba az anyagi életünkbe. Ez szerintem attól is függ, ki hogy élte meg a terhességet. Nekem nagyon jó volt. Azt tudnám mondani, hogy kb. fél méterrel a föld felett lebegtem. Hihetetlen sok energiát adott, örömmámorban úsztam.
2011. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

SOHA nem hiányzott, pedig 2x szültem, a szülések meg főleg nem.

örültem, hogy végre:

-emberi ruhákban járhatok

-alhatok, hárton, hason

-nem nézek ki úgy mint egy bálna

-lazíthatok ch diétán

2011. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Tegnap volt 4 hetes a 3. lányunk,és már nem igazán gondolok arra,hogy milyen jó is volt amíg a pocakban volt,amíg mocorgott... az utolsó hetek voltak a kedvenceim :-) Persze a szőrtelenítés,és az együtt lét másabb nem pocakosan,de annyira imádtam mindig is várandósnak lenni!! Még akkor is,ha folyamatosan kellemetlenségek értek - nekem jöttek,eszük ágában sem volt a háziorvosnál előre engedni,sőt,még elém is vágtak!

Mind 3 gyerkőc születése után hetekig azon ábrándoztam,milyen jó volt,és hogy jöhetne a kövi babó!

Persze,én is imádom őket ellátni,imádom ahogy bebandzsít a gyerek :-) olyan cuki olyankor!..amikor álmában mosolyog... Istenem,leírhatatlan!! Vagy mikor a két nagy átöleli egymást,vagy ujjongva kiabálnak,amikor egy 24 órás műszak után az apjuk reggel hazajön... Felejthetetlen pillanatokat adnak nekünk... :-)

Annyira szeretném még jó sokszor átélni ezt a csodát,és az utána következő milliónyit :-) ... de sajnos apuka itt meg akar állni,neki "nem kell" több lány... én azonban nem bánnám! csak még egyet!...


Jó babázást,jó egészséget Nektek!! :-D


Üdv: Friss 3 gyerkőcös

2011. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Ja,és amit a legjobban imádtam: életet adni a gyermekeinknek.. érezni,ahogy kicsúszik... Leírhatatlan!! szeretném még átélni!!
2011. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
utolsó, én is pont így érzek, megkönnyezem írásod mert átérzem, legjobb az, hogy csak még egyszer.... (aki várja ugyanígy a harmadikat)
2011. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Egy cseppet sem hiányzik a pocak.

Számomra a terhesség a szükséges velejárója az életnek, és annak, hogy utána még boldogabb legyek,amikor már megszületik a babám.

Nem szerettem egyszer sem terhes lenni. A szüléssel nincs semmi bajom (problémamentes gyors természetes szülések). Babázni viszont szuper :)

2011. okt. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Úgy látom megoszlanak a vélemények.

Nekem nem volt egyszerű a terhességem. Az elején voltak problémák velem is, a babát is betegnek látták (hál' Isten nem így van). Szigorú CH diétán voltam. De a második felében már annyira élveztem minden percét. A szülést is. Ahogy írta az egyik válaszadó: érezni ahogy kicsúszik... felejthetetlen pillanat! Látni az apukát ahogy örül a babának.

Lesz még tesó, ez tuti!

2011. okt. 11. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!