Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derékfájás, keményedés, nehéz...

Derékfájás, keményedés, nehéz légzés? Ezek így normálisak?

Figyelt kérdés
2napja több minden jött elő.Aludni sem tudok rendesen sehogyse kényelmes.Gyakran keményedek is és a Kismanó rúgásai elég kellemetlenek tudnak lenni.Ma már 4xvoltam wcn nemtudom ez számít e.Ja és egyre többször fáj a gyomorszájam.Most hirtelen megnőtt a pocim is.Ezek így normális dolgok ugye?Nem kell minn aggódnom.Előre is köszönöm a válaszokat!30hetes kismami
2010. nov. 2. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

teljesen normális amit leírtál, én is így voltam , előszőr időszakonként voltak ezek , pl mintha két hetente ugrásszerűen nőtt volna a pocim.....

A pisilés nálam már éjszaka 5-6 alkalom, nappal nem is számolom.A keményedésre 36 hétig jó a magnézium, ha majd zsibbadni kezdenek a lábaid este v éjszaka(nekem már ez is van) arra ajánlom lefekvés előtt a kálcium pezsgő tablettát.

36 km

2010. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálam is így volt, ahogy leírtad teljesen tünetmentes volt a terhességem eleje még csak hányingerem sem volt igazán a 32. hét után indultak be a dolgok keményedések, gyomorsav meg láb görcsök, keményedésekre tényleg a magnézium jó a 36.hétig szabad szedni, nekem gyomorsav ellen én nem szedtem semmit mindig ittam valamit ezért is rengeteget jártam már mosdóba esténként is min. 3 szor.


jó babavárást neked

2010. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszaitokat.Hú akkor megnyugodtam.Hogy nemvagyok egyedül.Nemtudtam h ez ilyenkor normális dolog.Szóval akkor ez egyre rosszabb lesz...de megéri igaz lányok?:-)már alig várom h lássam.Mégegyszer köszi a válaszaitokat!További szép napot nektek!
2010. nov. 3. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!