Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberben születik a babánk....

Novemberben születik a babánk. Miben kell hazahozni a kórházból? Akkor már hideg van.

Figyelt kérdés
Autósülésben hozzuk majd haza,ezt eldöntöttük,és biztonságosabb is.Kell ebben az esetben pólya?Vagy elég a vastag takaró is?
2010. máj. 16. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Pólyába egyáltalán ne tedd, nem jó a csípőjének!

Öltöztesd rétegesen - body, rugi, pulcsi, overál, sapka - és takard be. Nem fázik meg, ne félj, gondolom, kocsival hozzátok, semmi baja nem lesz.

2010. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Én sem használtam pólyát.

Hideg lesz, kell rá az overáll, takaró. De ha befűtesz a kocsiban, takaró nem kell.

Én nem értek egyet a pólya használatával, de ha ragaszkodsz is hozzá, azt az időt kibírja nélküle, amíg hazaértek. Szerintem pólyában be sem lehet kötni a hordozóban.

És nemhogy biztonságos, de kötelező is az autóshordozó használata. Ha sír, akkor se vedd ki belőle az utazás alatt.

2010. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előre is bocsi az offért. Kocsink nincs,s arra a havi 1 alkalomra ha kocsival mennénk valahova akkor kéne venni autósülést? Mert ahogy néztem ezeket akkor szinte havi/ill kg-os bontásban vannak. Nekünk a korházban azt mondták ezért külön nem kell venni mert a mózeskosárban hoztuk haza..
2010. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Havi 1 alkalomra is kell gyerekülés. Ugyanis havi 1 alkalommal is történhet baleset.

Vannak olyan mózesek, amiket be lehet kötni.

2010. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!