Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik október elejére várják a...

Akik október elejére várják a babócát, ki miben fogja hazahozni a kórházból? Esetleg van a ruhácskáról képetek is? Én annyira tanácstalan vagyok. Első baba lesz.30+2h km.

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Lányom tavaly októberben született. Mikor hazahoztuk kb. 14-15 fok volt. Rövid ujjú body, rugdalózó, sapka és egy átmeneti overáll volt rajta. (Autóval hoztuk amúgy haza.)
2011. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is október elejére vagyok kiírva. vékonyabb tipegőre és átmeneti overállra gondoltam.
2011. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

a kicsi lányom januári baba, őt ebben a szerelésben hoztam haza téli overállal, pléddel betakarva.

2011. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem tudom, majd meglátjuk, milyen idő lesz? Kislányom januári, mikor hoztuk haza, -10 fok volt.... Lehet, hogy októberben gyönyörű őszünk lesz, legalábbis remélem :) Készíts össze több "kombinációt" Ha más nem, majd a csecsemősök segítenek kiválasztani, felöltöztetni (nálunk így történt, azt mondták, szívesen megcsinálják)
2011. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kislányom október közepén született, aznap érkezett meg az igazi ősz. Hosszú ujjú body, ujjatlan plüss rugdalózó, sapka + átmeneti overál. Ha nem lett volna ennyire hideg, akkor overál helyett kardigán+takaró lett volna. nekem egy szobatársam segített felöltöztetni, mert egyedül nagyon féltem még tőle. :-)
2011. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megpróbálok akkor jó és rossz időre egyaránt felkészülni. De legalább így már kaptam képet arról, hogy mégis milyen ruhácskákkal készüljek.

Köszönöm a segítségeteket!

Minden jót!

2011. júl. 26. 16:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.Remélem nem baj hogy írok.Én is október elejére vagyok kiírva,és én is tanácstalan vagyok mibe hozzuk haza majd a picit,úgyhogy örülök a kérdésednek:)

Neked miből áll a babakelengye listád?Mikor készíted össze a táskádat?Nekem is első baba,és picit félek hogy elfelejtek valamit.Ha van kedved írj nyugodtan.

Üdv.30 hetes kismami:)

2011. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!