Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki novemberre várja a babáját...

Aki novemberre várja a babáját mikorra és mi lessz hányadik baba?

Figyelt kérdés
Nagyon várom második kisfiamat.Most vagyok 37 hetes terhes.Ki fél a szüléstől ki mikorra várja?Mi lessz fiu vagy lány?November 17re várom.De nagyon izgulok félek.Milyen vizsgálatokra mentek még?Én nst-re 38hetesen.
2011. okt. 28. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
fiú lesz
2011. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Mi lesz? Igy egy targyra kerdezunk. Bocs, hogy offoltam, csak picit sokkolt.
2011. okt. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
November 19, kislány, első baba, nem félek a szüléstől, ellenben marhára izgulok :)
2011. okt. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
november 30. második baba, kisfiú, a szüléstöl nem félek egy kicsit sem, csak attól, hogy pár napig nem lesz velem a 16 hónapos kislányom.
2011. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
November 1-re várom a kislányunkat! Első baba, nagyon várom már, hogy megszülessen. Egy egészséges félelem van bennem az új élmény miatt, de nem vagyok bepánikolva!! Kellemes babavárást és könnyű szülést!
2011. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
november 5 kislàny és elsö
2011. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nov.2 második és nem tudjuk hogy fiú-lány.

csak már jó lenne túl lenni rajta szenvedek már most az aranyérrel :(

magam sem tudom félek-e olyan vegyes érzéseim vannak,azon parázok hogy tudom-e mikor kell indulni mert legutóbb már bent feküdtem.

2011. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nov.18-ra vártam a második fiam, okt 31-én meglett, még bent vagyunk
2011. nov. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!