Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki császárral szültek maradt...

Aki császárral szültek maradt utánuk valami tünetük ami hosszabb ideig megmaradt?

Figyelt kérdés
Például láb zsibbadás, érzéketlenség stb?
2011. okt. 15. 16:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A jobb lábam középső ujja és sajnos folyamatosan zsibbadt,szinte érzéketlen..a mellette lévő kettő is de nem ennyire.

Kellemetlen..

Te voltál vele orvosnál??

2011. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Még nem. :( Bár lehet, hogy el kellene mennem. Bár nekem nem folyamatos.
2011. okt. 20. 14:44
 23/27 anonim ***** válasza:

:( igen az ember csak halogatja az ilyesmit...de semmiképp nem normális állapot a tiéd és az enyém sem:(

DOKI...!Mindkettőnknek!

Jobbulást Neked!

2011. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után a bal kisujjam a kezemen(!)zsibbadt hónapokig, de olyan szinten, hogy fogni sem tudtam a kezemmel. Ez a doki szerint azért történt, mert a terhesség alatt magas volt a vérnyomásom, és a császár után napokig(!) nem bírták stabilizálni a vérnyomásom, folyton jártak ki-be a szobába a dokik, mindenféle bogyókat kaptam, majd azt mondták, hogy érszűkületes lettem. Mondjuk ez nem is a császárral magával függ össze, csak gondoltam megosztom veletek..
2011. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
En negy honapja szültem csäszärral ausztriäban a tesom härom eve magyarorszägon neki is hasonlo panaszai voltak mint amiket itt irtak ezert en is tök feltem de nekem semmi nincs!Meg a vägäs sem erzekeny es szerencsere lätszani is alig lätszik!itt is lätszik hol van a magyar egeszsegügy!
2011. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Kedves 14:51es kommentelő ha elmész orvoshoz akkor megírod, hogy mit mondott?

Bár nehéz megoldani az orvoshoz menetelt, mert sokat vagyok egyedül a babámmal és nincs kire hagyni őt. :(

2011. okt. 20. 16:35
 27/27 anonim ***** válasza:

Persze mindenképp írok...

Nálam ugyan ez a helyzet,párom külföldön dolgozik és semmi segítségem nincs...

Jobbulást kívánok!

2011. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!