Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon félek! Magas a vérnyomá...

Nagyon félek! Magas a vérnyomásom, kórházban vagyok, a gyógyszeadagomat emelgetik,36 hetes vagyok?

Figyelt kérdés
Kérem,akinek van tapasztalata,írjon.jelentős túlsúlyom is van.vérnyomásom egy nap 120-140 között váltakozik,másik nap 150-180.mi lesz ebből?
2011. okt. 19. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nyilván néznem vizeletben fehérjét és gyakran van nst, iletve uh is. Amennyiben nincs fehérje és nem is vizesedsz, akkor ha kordában tudják tartani a vérnyomásod, akkor békén fognak hagyni, ha a baba és a Te érdeked úgy kívánja, akkor beavatkoznak majd. Nekem is magas volt a vérnyomásom, 180/120 alá nem ment gyógyszer mellett, toxikózisom volt, mégsem lett császár, 2 hét bent fekvés után, 38 hetesen burkot repesztettek, simán szültem, a baba is 3300 gramm volt már. Nyugi, ez még nem a világ vége, azért fektettek be, mert így szem előtt vagy, gyakran tudnak vérnyomást mérni, helyben vagy, ha be kell avatkozni.

Próbáld lefoglalni magad és nem ezen rágódni. Nyugi! Ez most a legfontosabb!

2011. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia semmi baj nem lesz nyugodj meg. nekem is volt már 155 bent is tartottak mert vizes is vagyok háll istennek nekem nem kellett gyógyszer, beállt 135 körülire, 5 napig figyeltek meg, de kérdeztem a dokit h ha nem javulna a helyzet mi történne, azt mondta erre ne is gondoljak minden oké lesz. de a szülésznő mondta h akkor egy sürgősségi császár lenne.már 36 hetes vagy, van olyan erős odabent az a kis ember h minden rendeben lesz. kitartást

39+2 hkm

2011. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
már 36 hetes vagy és a dokid észrevette,hogy probléma van. most már semmi baj nem lehet, ne aggódj. Próbálj lazítani: nagy levegőt venni, bent tartani jó sokáig és nagyon lassan kifújni. vicces videókat nézni és nem stresszelni! Ha le nem viszik ezek a dolgok,de jobb lesz a közérzeted és közvetve még a vérnyomásodra is hathat. sót ne használj semmibe, igyál sok-sok szentkirályit vagy janát, ezekben kevés só van. Sok gyümölcsöt fogyassz és pihenj! nem lesz gond! ( szülés után pedig le fog menni a vérnyomásod, visszaáll majd. a babának pedig így,hogy megfigyelés alatt vagy már nem lesz baja)
2011. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én toxémiás voltam a 36. héttől. Ne aggódj, ha kórházban vagy, nem lesz semmi baj. Én is 2 hétig kórházba voltam, napi 10 szem Dopegytet és 4 szem Cordafelxet szedtem, a 38. héten hazaengedtek és a kiírt utáni napon, természetes úton szültem meg a most már 15 hós kislányomat. Nem volt semmi gond a szülésnél sem, csak annyi, hogy ctg rajtam volt végig, tehát feküdnöm kellett. Ne aggódj tényleg, bár tudom hogy nehéz. Ha bármilyen kérdésed lenne, szívesen válaszolok. Kiartást!
2011. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!