Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárosok! Kit mennyire...

Császárosok! Kit mennyire viselt meg szülés után az elsö havi baj és mikor jött meg?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Kerek hat hétre jött meg!nem görcsöltem egy picit se!csak szomorú lettem,hogy újra kezdődött ilyen hamar:)
2010. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a gyermekágyi vérzés 8 hétig tartott, 2 hét szünet után megjött a menzeszem. Gyengébb viszont hosszabb ideig tart, mint a teherbeesésem előtt. Babámat egy éves koráig szopiztattam (most 15 hós), nem nagyon örültem, hogy ilyen hamar megjött. Neked mikor jött meg?

2010. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is 8 hétig tartott a gyermekágyi vérzésem,és szerintem ebbe benne lehetett a havi is,mert miután elmúlt,rá egy hónapra jött a szokásos.
2010. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én fél évig szopiztattam,és a 5hónapban jött meg először,de nekem sajnos ugyan olyan fályásaim vannak,mint szülés előtt.
2010. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem másfél hónapig tartott a vérzés,de utána a kisfiam már betöltötte a fél évet,mire megjött.
2010. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6-7 hétig tisztultam, lányomat 12,5 hónapos koráig szoptattam. Először szülés után 11 hónappal jött meg, eddig egyelőre 2 havonta menstruálok, úgy néz ki. Bár még csak 2-szer jött meg. Egyébként nekem nagyon fájt ez a kettő, és iszonyat mennyiségű volt. Kb olyan mint amikor tisztultam, tiszta rosszul lettem, hogy mi van velem, azt hittem terhes voltam, csak elvetéltem. Ha a következő is ilyen lesz, elmegyek dokihoz, mert szerintem ez már nem normális.
2010. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én 5 hétig tisztult és fél éves a lányom de azóta nem jött meg
2010. jan. 19. 21:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor én nagyon szerencsés voltam.

Császár után 1 hétig véreztem, utána 9 hónap múlva. Aztán rá 2 hónapra, azóta viszont rendszeres. Kisfiam 16 hónapos, még mindig szoptatom. Nem viselt meg a vérzés, nem volt több, mint előtte, és nem is tartott tovább. Ugyanúgy folytatódik minden, mint szülés előtt, csak kimaradt jó pár hónap.

2010. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11 hónapos volt a kisfiam amikor először megjött, de csak mert 9 hónapig Cerazettet szedtem. Nekem az első sokkal erősebb volt és tovább is tartott, de a második már normális volt.
2010. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még, és örülj! Én 7 hónap után elmentem az orvoshoz (nem szoptattam). Kaptam gyógyszert és attól egy hónapig folyamatosan görcsöltem, és legalább napi 2 csomag betétet használtam el. Iszonyatos volt. Várj, biztos jön magától is!
2010. jan. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!