Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40 + 3 napos vagyok, nem...

40 + 3 napos vagyok, nem tudtak magzatvízet venni mert teljesen zárt vagyok, akkor mikor fogok szülni?

Figyelt kérdés
Még jósló fájásom sincs.
2009. máj. 3. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem tudni. nem jelent semmit,hogy zárva vagy,attól még megszülhetsz ma éjjel is :))

az ősi babona szerint: lépcsőzz

én a gyakori, kiadós szexet javaslom,gumi nélkül,utána egy kellemes,meleg fürdőt :)) - hidd el,segít,tapasztalat (1 héttel hordtam túl)

2009. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg semmit se jelent:)Én aznap mikor elkezdődött a szülés, voltam amnion meg nst-n 3000-es totál zárt méhszáj teljesen tiszta magzatviz, semmi fájás:)

Azt hittem már sose akar megszületni a kis kópé:) ekkor már 10 nappal hordtam túl.

Aztán hajnalban beindult minden és 2 óra múlva már 4 ujjnyi voltam, majd 3 óra múlva kezemben volt a fiam:)

A trükköket mi is bevetettük, de nekünk nem használtak, attól nem indult be. De azért próbáld ki nyugodtan:)

2009. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod! A harmadik ráhúzott napomon nekem sem volt semmi jele szülésnek, és a negyedik nap éjjelén, már kezembe foghattam a kisfiam!
2009. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy voltam:-) Ne félj, meg fog jönni az a baba:)

Én 8 napot húztam rá.

2009. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó: ja, a szex és a meleg fürdő nekem is bejött:-)
2009. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Boldog babázást kívánok!
2009. máj. 4. 05:59
 7/7 anonim ***** válasza:

40. napon olyan zárt voltam, mint Egerben az elmeintézet...beutalt a doki a kórházba. Az egyik orvos azt mondta, lépcsőzzek, hogy nyíljak. Lépcsőztem. Jött a másik, letolt, hogy feküdjek, mert nagyon vizes vagyok. Feküdtem. Mondani semmit. Pénteken egy napra!!! hazaengedtek. Hazamentem, bekajáltam, forró fürdő, szex.

Este NST: semmi!!! Éjjel úgy aludtam, mint a bunda! Másnap reggel korán nst, belső vizsgálat, aszittem lemászok az asztalról, de nem nyíltam ki!

úgyhogy engem császároztak (de nekem a toxémia miatt kellett már szülni, úgyhogy nyugi, még engem is hagytak volna egyben egyébként). Doki is azt mondta, hogy nemjelent semmit, ha zárva van a méhszáj, az is lehet, hogy pár órán belül kinyílik akár 10 ujjnyira is és már bújik is a baba!

Sok szerencsét, kitartást!

2009. máj. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!