Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki oxitocinnal szült, hogyan...

Aki oxitocinnal szült, hogyan alakult a szülése?

Figyelt kérdés
Miért kellett az oxitocin? És mennyi idő múlva lett meg a baba?
2011. okt. 22. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én túlhordtam a kislányomat,ezért indítottak.1.nap 4órás oxitocin infúziót kaptam,de semmi nem történt.2.nap zselét szintén semmi.3.nap 1órás oxitocin infúzió,kicsi fájás(ami el is múlt) meg elkezdett szivárogni a magzatvíz.Másnapra elfojt teljesen a magzatvizem,de nem tágultam,meg magasan is volt a kislányom és hátra tartotta a fejét.Ezért császár lett.
2011. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miután rákötöttek, borzalmas erős fájások jöttek, és kb 4 órára rá meglett a kisfiam.
2011. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Első baba,már a kiírt napon túl volt 10 nappal.

Itthon jöttek a fájások fél12kor az első,majd elkezdett szivárogni a magzatvíz,bemnetünk a kórházba, nehezen tágultam, éjfélkor még mindig csak két ujjnyira, fél 2kor kaptam oxitocint. Na ami utána következett,azt hittem ott halok meg, összefüggő fájások,szinte szünet nélkül, 40 perces kitolás és hajnali negyed5kor a kezemben tarthattam az én gyönyörűségemet:):)

2011. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél kaptam, de nem bántam, mert pikkpakk megszültem utána. Másfél óra alatt.

Másodiknál nem kellett, gyorsan szültem magamtól is szerencsére.

2011. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
fájásgyengeség miatt kaptam (baromira fájt, de nem tágultam). Nekem nagyon jó volt, éreztem,hogy értelme lett a fájásaimnak, miután bekötötték, tök jól rendszerezte őket és pikk-pakk megszültem (bekötés után még 1,5 óra volt). (mindkétszer 1 ujjnyit kellett volna már csak tágulnom,mire beértem a kórházba, de ott már magamtól nem ment a tágulás.)
2011. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
6 napos túlhordás után burokrepesztéssel indítottak. Jöttek a fájások, de elég lassan így kaptam oxit ami begyorsította az egészet. Bekötés után 2 órával már megvolt a baba. Az oxi után bedurvultak a fájások, de azért érzéstelenítés nélkül is kibírtam.
2011. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl kellemesen...

Elfolyt a magzatvíz, de nem voltak fájásaim. Bekötötték és brutál fájásokat csinált a semmiből.

Nagyon nem szeretnék "vele" még egyszer találkozni...

Amúgy végül császároztak, mivel a kisfiam szívhangja nagyon rossz volt.

2011. okt. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Első babánál kaptam(túlhordtam)nem egészen 4 óra múlva meg is volt a kicsi.A 2.-nál nem kaptam,vajúdással együtt 3 óra alatt lett meg a fiam.
2011. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam elfolyt a magzatvíz, de nem voltak fájások, ezért kaptam oxitocint. Rá két órára már a kezembe tartottam a fiamat.
2011. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Akkor én vagyok az egyetlen, aki az oxitocin bekötése után még vajúdott több, mint 6 órát???

Azért tettem fel a kérdést, mert olyan sokszor olvastam itt, hogy "Bekötötték az oxit, és pikk-pakk meglett a baba."

Akkor csak nekem nem volt szerencsém. :(

2011. okt. 22. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!