Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 hónapja császárral szültem...

4 hónapja császárral szültem és még érzéketlen a hasam. Meddig lesz így? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most már kezd zavarni, eddig nem foglalkoztam vele, mert a doki azt mondta, hogy ilyenkor átvágják az idegeket is és azok nehezebben regenerálódnak. De mikorra? Abszolút semmit nem érzek azon a tájékon, még az érintést sem. Normális ez 4 hónappal a szülés után?
2009. nov. 17. 07:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire normális, vagy nem, mert én rendesen szültem, de a barátnőm császáros volt ezelőtt 3 évvel és még most is érzéketlen.
2009. nov. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 9 hónapja szültem császárral de még mindig nagyon érzékeny és fáj is amikor hideg van. A szomszédom 5 éve szült így és még mindig érzékeny és fáj is neki!
2009. nov. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nekem egyáltalán nem érzékeny, műtét után 1 nappal szó szerint rohangáltam a folyosón, semmit nem éreztem és azóta sem érzek semmit. Még azt sem ha hozzáérek a hasamhoz vagy valami hozzáér. Már mondtam a páromnak, hogy csipje már meg, lehet hogy azért nem érzem mert én csinálom, de mikor ő csinálta akkor sem éreztem semmit.
2009. nov. 17. 09:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én egy hónapja szültem császárral, de érzékenyebb, mint előtte volt. A varrat körül itt-ott kemény, ott kicsit érzéketlenebb, de ennyi. Kérdezz rá, mert az tök jó, hogy úgy gyógyult be a sebed, hogy nem éreztél semmit, mert nekem iszonyat volt, de lassan csak vissza kellene állnia , nem?
2009. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az... Nagyon örültem neki, hogy a gyógyulási időm gyakorlatilag annyi volt amíg feküdnöm kellett azt a 24 órát, irigyeltek is a szobatársaim mert ők mozdulni sem tudtak szegények :S De kicsit fura, hogy mióta megműtöttek semmit nem érzek a hasamból. Kíváncsi lennék mit mondana a dokim ha felhívnám...
2009. nov. 17. 14:59
 6/11 anonim ***** válasza:
szia én 1 hója szültem császárral nemtudom hogy müködik orvosa válogatja vagy nem.nekem a dokim egy ujfajta módszerrel mütött amivel nem vágta át az idegeket,csak a börnél volt h nem éreztem semmit de az is 2 hétre rá elmult és minden tökéletes.Sztem hivd fel a dokid mindenképp
2009. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia, én is 4 hónapja szültem, és én sem érzek semmit sem a hasamnál. A vágás alatt és a vágás felett olyan jó 5-5 cm-re. Én is csipkedtem, hogy talán majd azt érezni fogom, de nem. Sajnos, ez ezzel járhat. MIvel ez egy elég komoly hasi műtét. De kérdezd meg az orvosodat is.

Viszont a sebem meg nagyon szép.

2009. nov. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtatok. Igen a sebem az nekem is szép, csak annyi a problémám vele, hogy megmaradt a "kötény" és rálóg a sebre, ezért folyton beizzad alatta, hintőporozom, de így sem az igazi. Mi lesz nyáron a 40 fokban?? Tegnap kiváncsiságból kicsit megszúrtam egy gombostűvel, de nem éreztem. A párom azt mondta nem vagyok normális és ne csináljak ilyen hülyeségéket. Biztos igaza van, de hát na kiváncsi voltam. :D
2009. nov. 18. 07:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapja szültem, de én nem tapasztaltamilyet...
2009. nov. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség, amit mondok/kérdezek: nem lehet ez attól, hogy átvágták az ideget és azok nem regenerálódtak, vagyis arra célzok, hogy ez nálad már így is marad?
2009. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!