Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél a lábat beakasszák...

Szülésnél a lábat beakasszák úgy mint a nőgyógyászati vizsgálaton, vagy "magunktól kell tartani? "

Figyelt kérdés
Csípőficammal születtem, ami nem látszik, de ha szétteszem a lábam, hosszútávon fáj. Ezért kérdezném. Rosszalló válaszokat nem kérek. Köszönöm.
2011. okt. 23. 15:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

végig nekem kellett tartanom, de ez fel sem tűnt akkor. :) nyilván ez volt a legkevesebb - pedig a varrás sokkal durvább volt, de akkor is magamnak kellett tartanom.

az elején mondta a doki, hogy fogjam a lábaimat, aztán úgy maradtam a végéig. :)

2011. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én baromi mérges voltam, hogy nem volt kengyel. Nekem kellett fognom, de akkor csak egy pillanatra háborodtam fel, mert jöttek a fájások. :)

Aztán vákuumozni kellett a fiam sajnos, akkor hozták a kengyelt. Nekem azzal sokkal jobb volt.

Szerintem szólj előre, hogy szeretnél kengyelt.

2011. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Jó, hogy rátaláltam erre a kérdésre, mert nekem is csípőficamom van és nekem is fáj, ha sokáig kell terpeszben lenni. Bár egy orvos azt is említette nekem, hogy valószínűleg természetes úton szülni se tudok...

Neked esetleg mondtak erről valamit? Megszülheted természetesen a babát?(Bocsi,hogy kérdezek:)

2011. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!