Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ne nevesetek ki légyszi!...

Ne nevesetek ki légyszi! Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Ma 2 hónapja született meg a kisfiam.2 hét túlhordás miatt indított szülés volt aminek császár lett a vége.4 hétig véreztem,1 hét szünet aztán 1 hét múlva megjött,mivel elment a tejem.Ma hajnalban vécézés után a papíron egy fél tenyérnyi nyák szerű valami volt a színe áttetsző.Olyan volt mint az orr váladék csak jóval sűrűbb,mint a zselé!Létezik,hogy a nyákdugó volt??Nekem semmi előjele nem volt a szülésnek ezért indították meg.
2011. okt. 26. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mivel indították a szülést ha volt vizsgálat akkor is fent maradhatott de azért furcsa.


szerintem nem a nyákdugó hanem egy eddig nem tapasztalt váladék ami ürült.


azért nem tudom elképzelni hogy nyákdugó lenne mert császár után is van gyermekágyi vérzés és ha a nyákdugó most távozott volna akkor eddig el lett volna zárva a méhnyak akkor hogy ürül a gyermekágyi vérzés.


ugye érted??

2011. okt. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Tuti nem.

azért véreztél olyan sokat kitisztultál. viszont valószínü a peteveztéked, a petefészked körül sok nyák rakodott le és lehetséges hogy egy ovuláció elött vagy amikor a tested egy hormont termel ami leválassza ezt a nyákot és szabaddá teszi a petefészket és petevezetéket. Ez egy erös folyás elöször áttetszö vagy fehéres gumiszerü is lehet, majd egyre folyékonyabb akár vízszerü is lehet.

2011. okt. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én is nehezen elképzelhetőnek tartom,de mivel ilyet még láttam azért gondoltam erre.Szülés előtt 5 nappal megvizsgált "úgy" a doki de azon kívűl,hogy véreztem egy kicsit semmi nem történt.A 42 hét előtt egy nappal 2222-es méhszájjal mentem a szülőszobára,ahol reggel 7-kor beadták az oxitocint de azon kívűl, hogy beindultak a "fájások"/azért írtam idézőjelbe mert nekem már ennél fájt jobban a fogam pl/nem történt semmi.Csak a méhszáj felpuhult,de nem tágultam és a baba feje se jött lejebb hogy burkot tudtak volna repeszteni.Így délután 13 óra 4 perckor megszületett császárral,4220grammal és 54 centivel a kisfiúnk)Mégegyszer köszönöm,hogy írtatok!
2011. okt. 26. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szintén 2 hónapja szültem, ugyancsak császármetszés lett a vége. Én is tapasztaltam ilyen jellegű váladékot, és pont fél tenyérnyi is volt kb. Én ezt még mindig tisztulásnak véltem.
2011. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!