Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy bírjátok? 16 hónapos...

Hogy bírjátok? 16 hónapos baba mellé kisbaba?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy terhesség alatt hogy bírtátok, meg ha már hazaértetek szülés után?
2009. máj. 4. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van egy 3,5 éves fiam, egy 15 hónapos lányom. Négy hét van szülésig. Nem könnyű, főleg így a vége felé, mert nagyon fáradékony vagyok, meg néha ingerlékeny, de igyekszek nyugodt és türelmes maradni. Szülés után sem lesz könnyebb, de majd megoldjuk. Mikorra várod a picit? Kitartás. Ha van segítséged fogadd el, és pihenj sokat.
2009. máj. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

3 hét van szülésig,eddig nem volt gond de már félek hogy mi lesz ha megszületik.A férjem sokat segít ezért mertem bevállalni minél hamarább. Nem attól parázok hogy nehéz dolgom lesz hanem attól,hogy kevesebb időm jut a lányomra.

Le a kalappal előtted!

2009. máj. 5. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A második baba születése előtt én is nagyon féltem, hogy lesz. Mikor megszületett és haza jöttünk két hétig csak bőgtem, hogy nem tudom ellátni őket, nem lesz elég időm mindenre. Januárban született, májusban egy éjjel rosszul lettem a sok stressztő. Azóta is gond van a szívemmel. Ne izgulj menni fog. Én is feleslegessen féltem. Vannak nehéz pillanatok, de kétszer annyi az öröm is. Minden jót és ne félj. A lányodra is hidd el lesz elég időd. Mi a fiammal szoktunk csak apa, anya, Ő programot csinálni. Pl: nagy bevásárlás, vagy apával elmennek biciklizni, sétálunk stb. De közben be is fogom a kicsi körül, hogy segítsen. Néha össze kapnak, de nagyon vigyáz a húgira, és szeretik egymást. Könnyű szülést és jó babázást.
2009. máj. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!