Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tudtok a szülés közbeni...

Mit tudtok a szülés közbeni trombozisról mekkora "esély"van rá kik a veszélyeztetettebek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én sajnos veszélyeztetett vagyok...

2. babámat várom, 32 éves vagyok. Csináltak a terhességem kezdetén egy genetikai vizsgálatot, amelyből kiderült, hogy hajlamos vagyok a trombózisra, vagyis örököltem valamit (apukám infarktusban halt meg). Most havonta járok ellenőrzésre, eddig minden ok volt, 35 hetes terhes vagyok. Remélem ez így is marad, de aggódni nem nagyon aggódom, mert a havi ellenőrzés megnyugtat.

2009. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is azért aggodom mert 34éves vagyok de nekem egyenlöre nem volt még szó genetikai szürésröl 3babát várom
2009. máj. 5. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok

Nekem is apukám infarktja miatt csinálták, mert örökölhető, de mint már írtam, eddig semmi gond, pedig hajlamos vagyok rá. Ha lenne is, az orvos szerint injekcióval kezelhető lenne, úgyhogy nem gond.

2009. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
remélem nem lesz semmi baj jó egézséget nektek is a picivel
2009. máj. 5. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!