Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40. hetesen milyen a magzatvíz...

40. hetesen milyen a magzatvízvizsgálat? Mennyi az esély rá, hogy attól beindul a szülés?

Figyelt kérdés

Holnapra vagyok kiírva, ha addig nem akar kijönni a kicsi, akkor reggel mennem kell magzatvíz vizsgálatra. Nem sok esélyt látok rá, hogy kijöjjön ma vagy az éjszaka, pedig megpróbáltam megbeszélni vele :)

Este próbálkoztunk, hátha beindulna, de 1-2 fájáson kívül jobban aludtam éjszaka mint eddig. :( :)

A szülésznő azt mondta vigyek egy kisebb csomagot, ha esetleg beindulna a szülés. Azt sem tudom a méhszájam egyáltalán nyitva van e, mert csak 20 hetesen kellett dokihoz mennem, mivel nincs fogadott orvosom. Esetleg valami ötlet, ezt elkerülendően ? :)


2010. szept. 8. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. szept. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

5 napig hordtam túl,ez idő alatt 3X néztek magzatvízet és az sem indította be.Az nst egy db fájást sem mutatott,haza döcögtem a jó kis busszal,leültem helyzet jelentést írni a családnak,hogy egyben vagyunk még,és akkor jött az első fájás.5 óra múlva babáztam:)

Nekem a doki javasolta a lépcsőzést meg a nagy sétát,attól jól be is keményedtem de semmi,ja meg mondta hogy próbáljak leguggolni párszor,nagy hassal vicces volt

2010. szept. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt már én is elolvastam.
2010. szept. 8. 08:40
 4/8 anonim ***** válasza:
na nekem az első magzatvízvizsgálatnál burkot repesztett a doki(gondolom nem direkt). már kelni akartam fel, mikor szólt, hogy hát benn kéne maradni. aznap másik 2 vizsgálatra érkezett nőnél sikerült ugyanezt megtennie, ők is szültek. szóval előfordulhat, bár ha jó a doki, akkor nem valószínű. ha zárt a méhszáj elég nehéz feljutni az eszközzel, olynakor szerintem könnyebben lesz a dologból baba.
2010. szept. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi neked is :)

Én már attól teljesen bekeményedek pár napja, ha megyek néhány lépést. De semmi egyéb :(

2010. szept. 8. 08:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 ilyen volt, az egyiknél zárt méhszájjal, az nagyon fájt, de kb 10 másodperc az egész, a 2. már 2 ujjnyi nyitottságnál, az nem fájt, bár akkor már 5-6 perces fájsokkal voltam.

Én úgy érzem, hogy az előző napi vizsgálat indította be.

2010. szept. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor tulajdonképpen akkor fáj jobban, ha zárt vagyok. Na majd reggel kiderül, de még várok tapasztalatokat!
2010. szept. 8. 13:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Fájni nem fájt, inkább csak kellemetlen volt. Na meg persze a szülés sem indult be, de remélem csak eddig :)
2010. szept. 9. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!