Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van rá esély, hogy minden...

Van rá esély, hogy minden előjel nélkül beindul a szülés?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 40 hetes. Már hetek óta nagyon nehezen viselem, nagyon visesedem, nem tudok aludni :( Reméltem, hogy ilyenkorra már meglesz a baba, de még bent van. Most voltam nst-n, fájás nincses, egy darab jele nincs annak, hogy ki akarna bújni a kislányom :(

Elkeseredésemben vettem egy aullophyllum 9ch-t (bár megjegyzem, nem nagyon hiszek a homeopátiában), és bevette, 5 golyót, de nem tudom, ér-e valamit.

Szerintetek elindulhat a szülés magától, minden jel nélkül? Már nagyon szeretném...


2010. máj. 7. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet egyik pillanatról a másikra elfolyik a magzatvíz, vagy fájásaid lesznek, De próbálj meg sétálni, vagy akár a szex is beindíthatja, masszírozd a mellbimbódat, egyél erőset, fürödj meg jó meleg vízben valamitől csak beindul:) Sok sikert és örömet a babával.
2010. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nálam is hirtelen jött. Előtte fél napot vasaltam, lehet, hogy ez segített. :)

De nálunk az a hír járja, hogy a Mc'-is kajától is beindul. Hát, én aznap reggelire Mc'-is sült krumplit ettem. (Fúúúj...:) )

2010. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a ricinusolajról hallottam, hogy beindítja a szülést, de sajnos nem tudom mennyit kell belőle bevenni.

A szülés beindulásáról írtakkal egyetértek az előzővel. És nem akarlak elkeseríteni de akár még 2 hétig is bent maradhat a baba ha az orvosod "engedi" és nem indítja meg a szülést.

Bár szerintem, ha nincs semmi baj akkor válassza meg a gyermek a születésének az időpontját. Hiszen neki az a legideálisabb.

2010. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, együtt érzek, 12 nappal hordtam túl, már nagyon untam, mindent megtettem: nagy evések, nagy séták, nagy szexelések, könyörgés a Babának.. Semmi sem segít, akkor jön, amikor jönni akar, de hidd el kint lesz, nyugi, tudom hogy rossz, de nyugi!
2010. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Bocs attól, akinek egyértelmű, de a napokban hallottam hogy nem mindenkinek, ezért biztos ami biztos megírom. A szexelés csak akkor segít beindítani, ha a párod bent megy el. :)

2010. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


10 napot hordtam túl és végül császáros lettem komplikációk miatt. Drukkolok hogy Te ne húzz rá ennyire. Nehezebben telt a 10 nap mint addig a 9 hónap

2010. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha a mekis kaján múlna már hányszor megszülhettem volna.....
2010. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat, meg a biztatást!

Szex volt a múlt héten, sde úgy sajnáltam szegény páromat, egsrészt tiszta para volt, nehogy ártson valamit, másrsézt meg úgy nézek ki, mint egy viziló. Nem lehetett könnyű elmenni :)

Pont ma ettem mekis kaját, egy sajtburgert. Hátha...

Nem hiszem, hogy nagyon sokkal engednék túlhordeni, mert a 30 hét óta komplikációs vagyok, elégtelen a köldökzsinórban a keringés, meg 3 fokban érett a placenta, de én is egyetértek azzal, aki azt írta, hogy az utolsó pár nap hosszabb volt, mint a 9 hónap...

Már kerülgetem pár napja a vasalnivalót, mert olyan melegem van, szakad bebőlem a víz, de most erőt veszek magamon, hátha.

Drukkoljatok....

2010. máj. 7. 19:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én drukkolok! :) Remélem, nem kell sokáig türelmetlenkedned, és minden gyorsan és rendben fog menni! Írj majd! :)
2010. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez az idő nagyon lassan és nehezen telik.Hányinger,szédülés,izzadás,nyom a baba,nehéz éjjszakák.kitartást már mindjárt megismerkedsz VELE...
2010. máj. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!