Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második szülésed mennyi időn...

Második szülésed mennyi időn belül "zajlott le" az első fájástól, a születésig, ha rövid időn belül szültél? Pl 2 éven belül.

Figyelt kérdés
Nekem másfél év lesz a babák között és a szimpatikusabb kórház messzebb van, mint ahova körzetileg tartozom, és félek, hogy nem érünk be időben
2011. okt. 29. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A második este 9-töl reggel 5-ig tartott, de a harmadik délután egytöl másnap reggel 5-ig. Attól, hogy többedik szülés, még nem biztos, hogy gyorsabban megy.
2011. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Fájásokat alig éreztem, 4 ujjnál burkot repesztettek, ekkor már fájt, innentől 1,5 óra.

26hónap van a két gyermek között

2011. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

21 hónap van köztük, nem tudom mit nevezzek fájásnak, mert összehúzódásaim voltak úgy 12 től de konkrétan fájni csak 6kor kezdett.8kor megszületett a babánk.

De amúgy nekem is azt mondta a doki (mi 20 percre lakunk a kórháztól) hogy ha már ilyen viszonylag rendszeres összehúzódásaim vannak, akkor már induljak, ne várjam meg míg jó erősek lesznek pláne azt ne hogy megrepedjen a burok mert onnantól nagyon gyorsan meglehet.

Egyébként tényleg, a burokrepedéstől számítva 40 perc múlva megszületett.

2011. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nekem 27hó van a fiuk között.

a másodiknál mondta a doki, hogy mivel messze laktunk a kórháztól időben induljuk, ha érzek valamit.

10 körül kezdtem hasszurkálásokat érzeni, nem fájásokat- de a fenti intelem miatt már szóltam a férjemnek, hogy lehet be kéne mennünk a kórházba?? 2kor csak elindultunk, 3ra odaértünk, mire rám került a sor, meg jött a dokim 4óra volt, - de itt még nem volt fájásom, csak szurkált a hasam még mindig- de itt már kicsit sűrűbben, mint délelőtt.

4kor vizsgálat, mondta a dokim, hogy bő3ujjnyi a méhszáj, akarok szülni? végül fél5kor bementünk a szülőszobára férjemmel, megrepesztették a burkot és utána negyed hatkor a baba már a pocakomon volt.

Tehát az első fájásom a burokrepesztés után volt- és onnantól háromnegyed óra volt a szülés. :)

2011. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Off:A hasszurkálást nem nevezném fájásnak:)
2011. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

az elsőnél napra pontosan reggel 6kor elfojt otthon a magzatvíz fájásaim már a kórházban kezdődtek du 2 körül a babám 21. 31kor született.

A második 4 napot ráhúzott a fájásaim szülés előtti napon elkezdődtek nem erősek de rendszeresek, viszont nagyon lassan sűrűsödtek be 5 percesre. Keddi nap du. 4-től másnap reggel nyolcra mentünk be a kórházba, a doki szerint a fájásaim túl gyengék voltak ezért oxit kaptam fél 10 kor. Ettől negyed óra alatt már a falat kapartam annyira durva lett 10.47-kor született a második fiam.

A második volt a rosszabb.

2011. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1.: 5 óra

2.: 1,5 óra, 2 év a difi

2011. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

26 hónap a különbség.

Szülés napján este 8-kor értem haza a gyógyszertárból (busszal), mert belázasodott a fiam. este 9 körül kezdtem érezni valamit mikor altattam, 10 előtt pár perccel hívtunk mentőt- akkor kezdődtek a konkrét fájások, és este negyed11-kor megszületett a kislányunk :)

2011. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocs, 23:18-kor :)
2011. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


14 hónap van a fiúk között.

A másodikkal a kórházba 14 órakor érkeztünk tágulásos vérzéssel és magzatvíz szivárgással a 37. héten.

Akkor semmi fájás nem volt. Fél 3-kor jött az első pici fájás.

Fél négykor más szoptattam.


:)

Ilyen szülést kívánok mindenkinek!

2011. okt. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!