Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek gerincsérvvel (kb....

Szültetek gerincsérvvel (kb. egy féléve műtöttek egyel és van is még egy amit nem kellett, de ez az évek során növekedni fog nyilvánvaló ezért kérdeztem) természetes úton vagy szükséges volt a császármetszés?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia ! Engem már 7 éve műtöttek gerincsérvvel és most 21hetesek vagyunk, és tegnap voltam az idegsebésznél aki műtött és azt mondta, hogy megszülhetem hüvelyi úton de én nem merem , mert kiújult a sérvem és még ketten vannak a kiújultan kívűl a lumbális részen . Mivel már műtöttek ezért úgy tudom gerincbe érzéstelenítőt nem kaphatok . Császárra készültem eddig testileg és lelkileg egyaránt.Nem merem bevállalni a hüvelyi szülést . A császár mellett vagyok egyenlőre. Császár és altatásban . Te tudsz más lehetőséget? Mondtak valami okosat? Szia!
2009. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!